Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Právě se pokouším rozběhat aplikaci Horizon Go v multimediálním centru Android Sencor SMP 9001PRO. Instalace,registrace,spuštění, vše normální. Při přepnutí na sledování TV pouze černá obrazovka, aplikace se ale tváří jako že je všechno v pohodě, v liště dole ubíhá čas. Někdo nějaké rady?

Je dost možné, že aplikace na androidu stejně jako na iOS úmyslně blokuje výstup na HDMI, což je dle vyjádření UPC vlastnost, nikoli chyba. Patrně nějaké obskurní licenční důvody. Před časem jsem zde vznesl dotaz, zda přehrávání na androidu s výstupem na TV někomu funguje, ale bez reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT 1 a Nova jsou tam v HD, takže celkem logicky SD vyšumělo do pryč.

 

Bylo by dobré kdyby nám umožnili vybrat kvalitu streamu. Bitrate u 720p je až kolem 3,5 - 4 Mbps (Megabit za sekundu), to znamená 1,5 - 1,8 GB (Gigabajt) za hodinu.

 

 

Právě se pokouším rozběhat aplikaci Horizon Go v multimediálním centru Android Sencor SMP 9001PRO. Instalace,registrace,spuštění, vše normální. Při přepnutí na sledování TV pouze černá obrazovka, aplikace se ale tváří jako že je všechno v pohodě, v liště dole ubíhá čas. Někdo nějaké rady?

Je dost možné, že aplikace na androidu stejně jako na iOS úmyslně blokuje výstup na HDMI, což je dle vyjádření UPC vlastnost, nikoli chyba. Patrně nějaké obskurní licenční důvody. Před časem jsem zde vznesl dotaz, zda přehrávání na androidu s výstupem na TV někomu funguje, ale bez reakce.

 

Mně to funguje, mám Evolveo Smart TV box Q4 s Androidem 4.2.2, Horizon GO 2.2.4 9303:

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam zvlaastni problem s Horizon Go. Mám Win 10 a Mozillu Firefox 42 a kdyz sleduji Horizon Go stanice jdou úplne v pohode, ale jakmile otevru jinou zalozku v Mozille, tak se pak na ni prepnu a tu chvili zacne zvuk sekat a chrochtat.....kdyz se prepnu na zalozku s TV vse je OK....nnei to divny? Nebo mam zkusit jiny prohlizec? Ale nevim, jaky Chrome to nepodporuje, Edge je nba h.....Operu zatim nemam zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Budulman

Hele janzemane, nemůže to u tebe být tím, že máš widle jaksi v budoucnosti? Na screenech máš datum 25.10.2015 a čas o hodinu jinde (na zimním)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SSLEEP

ahoj s Horizon Go na androidu mám docela problém, protože mám na všech stanicích takový namodralý obličeje, na tabletu jsem už zkoušel i vrácení do továrního nastavení a dodám že youtube (aplikace) ale i videa nahraný přímo v tabletu běží normálně jedná se o tablet Prestigio PMP5101C3G Quad s androidem 4.2.2 nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...