Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Tak jsem zkusil IE a Firefox, ani na jednom mi to neběží, hlásí chybu a že mám video spustit znovu a tak furt dokola... Stejná hláška jako "zby" dva příspěvky zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Horizon Go nejde určitě v Chrome - přestal podporovat MS Silveright. Jde to v Chrome (zatím) povolit, ale pak tam zase nejde HBO Go (to přestalo Silveright používat). Oprava v Chrome je následující - do adresy zadat

chrome://flags/

a Aktivovat rozhraní NPAPI. Po restartu Chrome by měl Horizon Go fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po aktualizaci na 2.2.0 nevidím žádné zlepšení, zůstanu u verze 2.1.5, která je nejplynulejší z těch posledních verzí (od 2.1.6 se seká jak hovado), doufám že ještě nějakou dobu funguje, starší verze např. 2.1.1 se nedá připojit už.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
zby, Budulman co pouzivate za zabezpeceni v pc(jakej antivir, firewall)?

Mám ESET Smart Security 5.0.atd, každopádně před cca dvěma týdny bylo vše ok (naposledy, co jsem to zkoušel) a teď jakejkoliv prohlížeč ani prd...

Pro mě je naprosto nepochopitelná volba MS Silverlight ze strany UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

I když jsem vypnul veškerou ochranu, tak se nic nemění a pořád "Došlo k chybě - Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to už nejde. Mám Chrome dev a už je asi od včerejška příprava na verzi 45, kde NPAPI už bude vyřazeno zcela, tipuji příští týden. Tak jsem rezignoval a vypnul již dnes a na Silverlight se můžu zvysoka.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Antivirem a FW (Outpost) to nejspíš nebude. Na stolním PC mi to dřív bez problémů fungovalo. Aniž bych cokoliv měnil, tak se zobrazuje jen uvedená chyba. Zvlástní je, že na notebooku vše zatím funguje (je tam stejný Antivir a FW se stejným nastavením). Na stolním PC jsem zkoušel vypnout HW akceleraci, přeinstalovat Silverlight, vypnout FW+Antivir, měnit DNS, ale nic nepomohlo. Jakýkoliv prohlížeč zobrazuje stejnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...