Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Běží mě to jak přes IE_11, tak i přes Mozillu. Ovšem, aby mě to šlapalo i na IE, udělal jsem jednu "fintu" (možná to jde i jiným způsobem). Službu jsem si přihlásil přes Mozillu a pak teprve to začlo chodit i na IE.

Nutný je mít nainstalovaný Microsoft Silverlight !!

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Přihlášení přes IE vyřešeno nastavením Možnosti Internetu/Osobní údaje na střední. Po tomto nastavení (podíval jsem se na nastavení IE na notebooku kde Horizon chodil) mi to už chodí i v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mně jede na PC Win 8.1/64 IE i na MT THL W 100-root.4.2.1 poslední verze 2.1.6

Tak je 22:010 a nejede ani PC ani MT. Už mě vážně ser..

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frantik

Právě že jsem v ČR. Pravda ale je že mám přístroj z Číny s rootem tak jestli to nemá vliv. Doma na WiFi běží bez problémů

 

Edit: Tak se omlouvám, restart problém vyřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kecinzer
Tato služba mě poslední týdny neuvěřitelně točí! Fakt nechápu, jak si toto může UPC dovolit. Nedokážu si představit nemít Komfort a ještě za toto platit. Tohle by mělo být zdarma pro všechny zákazníky UPC a ještě by měli dostávat slevu za beta testování!

Mám rád ten názor, že dostanu něco navíc zadarmo a chtěl bych, aby mi za tu možnost to využívat měl ještě někdo platit.

 

Tím nerozporuji to, že to nefunguje. Ale za to co si platíte Vám někdo garantuje, jak moc to bude funkční?

 

Já jsem nikdy neřekl, že bych chtěl, aby mi někdo platil za tuto službu - to byla samozřejmě nadsázka.

Tato služba JE placená, není zdarma - zdarma jí mají jen zákazníci vyšších tarifů - což jsem já. Čili, by tu nějaká garance opravdu být měla.

 

Takže podle vás je v pořádku, že to vlastně skoro nefunguje, protože je to skoro zdarma, co bychom chtěli že. Typický Čech, ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...