Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

Doufám že tento hnůj UPC nezařadí, když do dnešního dne není ještě ani Československo HD/Film Festival HD s Viasat Nature SD s nonstop verzí a jiným obsahem než Viasat Nature/History HD. Na Mňau, Hobby a podobně capiny nejsem opravdu zvědavý a kvůli tomu jsem si UPC opravdu nepořizoval!!! 

On 9/24/2018 at 10:34 AM, kolík napsal:

V Praze,vysílá navíc ješté Tv Praha v dvbt.

Zajímalo by mě jestli ta TV Praha v pražském DVB-T byla přidána k Polar TV, TV Slovácko s ZAK a nebo jestli nahradila jednu z těchto regionálek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami , notizia napsal:

Doufám že tento hnůj UPC nezařadí ... Na Mňau, Hobby a podobně capiny nejsem opravdu zvědavý a kvůli tomu jsem si UPC opravdu nepořizoval!!!

Názor hodný demokrata.

Hele, já se z těch 100+ programů koukám alespoň občas na cca 25, ale nikdy by mě nenapadlo volat po tom, aby ty ostatní UPC z programové nabídky vyřadilo.

Navíc tyhle "capiny" mají v nabídce i konkurenční provideři.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
On 9/29/2018 at 10:32 AM, beepee napsal:

Názor hodný demokrata.

Hele, já se z těch 100+ programů koukám alespoň občas na cca 25, ale nikdy by mě nenapadlo volat po tom, aby ty ostatní UPC z programové nabídky vyřadilo.

Navíc tyhle "capiny" mají v nabídce i konkurenční provideři.

Vážený spravedlivý uvědom si laskavě si laskavě to že poslední dobu UPC čím dále vice s velkou oblibou zařazuje kdejakou novou blbost bez oveřeného obsahu s tim jestli to na nějaké obsahové úrovni .

Podle tebe když budou mít jiní konkurenční provideři z 99% jen samý nesledovatelný odpad, tak to musí být stejné i u UPC?!

Až UPC konečně zařadí ty stanice po kterých tu zákazníci již několik marně volají, tak mě bude následně úplně jedno jestli tam bude takový odpad na úkor něčeho dlouhodobě žadáného a to ze strany více zákazníku. Pokud bych se spokojil jen s odpadem bez jakékoliv úrovně tak by bohatě postačilo to české DVB-T v kterém má nějakou úroveň pouze Česká televize a ne ten český komerční nesledovatelný odpad.

PS: Co si tak laskavě zjistit kteří konkurenční provideři mají např. to Českoslovesko/Film Festival HD s tím Viasat Nature SD vedle toto Viasat HD.

On 9/29/2018 at 11:40 AM, retron napsal:

to nic nemeni na tom, že to je odpad respektive balast “v ceně”

Plný souhlas s tebou a poslední dobu je ho bohužel čím dále více na úkor obsahové kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@notizia - To, co je pro tebe odpad, může být pro jiného zajímavý program. To, po čem ty tady voláš, může být pro jiné diváky odpad. Už si rozumíme?

To, že by v nabídce měly být ty programy, po kterých toužíš, já nijak nezpochybňuji. Ale není žádný problém ty odpadní kanály vyhodit z ladění.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...