Přejít na obsah

Warner TV HD ve Vodafone TV


Pavel m

Doporučené příspěvky

Mě jen mrzí, že ani taková společnost jako je WBD se nerozhodla odbavit svůj kanál v HD i v dvbt2 a to přesto, že třeba v Itálii ho má v HD zdarma jak v dvbt tak i na satelitu a to nepočítám dalších 10 stanic které má také zdarma v HD. Tím chci jen říct, že chtít peníze jen za to, že v roce 2024 budu vysílat v HD je z mého pohledu zneužití místního trhu. Protože HD je dnes už prostě standard. Ale my už jsme si zvykli, že Česko je přece specifický trh že.... Aspoň děkuji, že vysílá barevně.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kautskym napsal:

u novy , axn, hbo zkoušel jsem jich více ale je to delší dobu co jsem to zkoušel 🙂 

 

Jde o to, kdy byl program zařazen, a jmenované programy nejsou nové a tím pádem jim zpětné přehrávání funguje.

Např. naposledy přidaný program Sporty TV se na STB VF objevilo až po více jak týdnu co byl zařazeen (puštěn) pro CAM moduly.

Jelikož Warner TV ještě v nabídce není, tak bohužel asi smůla

před 50 minutami, marek-81 napsal:

Mě jen mrzí, že ani taková společnost jako je WBD se nerozhodla odbavit svůj kanál v HD i v dvbt2 a to přesto, že třeba v Itálii ho má v HD zdarma jak v dvbt tak i na satelitu a to nepočítám dalších 10 stanic které má také zdarma v HD. Tím chci jen říct, že chtít peníze jen za to, že v roce 2024 budu vysílat v HD je z mého pohledu zneužití místního trhu. Protože HD je dnes už prostě standard. Ale my už jsme si zvykli, že Česko je přece specifický trh že.... Aspoň děkuji, že vysílá barevně.

k vysílání v DVBT2 si vybrali ČRa a všude platí se za alokovaný BR (v SD kolem 2 Mbps, HD 3,5-4 Mbps), Proto zvolili vysílání v SD. Asi to nebude levná záležitost vysílat v DVBT2.

Třeba někdy v budoucnu přejdou do HD

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Standa Kvůli technických záležitostem okolo toho zařadíme stanici 3. dubna. Koukal jsem, že Blade Runner: Konečná verze bude opakovaný v sobotu 6.4. v 00:20, Vesmírná odysea bude už 3. dubna ráno, tak i tam je šance, že už budeme vysílat.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu když se ví minimálně týden dopředu jak odkud to bude vysílat, že to nebudete mít od začátku jako kdysi jiné menší kanály. Buď nejste připraveni vy nebo Warneři. Ale oni HD verzi testují už dlouho. A kapacita v kabelu aspoň taky je. VF TV netuším. Nemůžete to udělat aspoň tak, že 2. pustíte na tý pozici upscale DVBT než to 3. zapojíte z WBD HD uplinku? @Ondra - Vodafone

@marek-81V Itálii vysílá už dlouho a je to větší trh. HD tady zdarma... jedině časem pokud bude sledovanost několik %...

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...