Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198

Doporučené příspěvky

@r2d2 Nevím, proč se tady v diskuzi soustavně operuje se slovem "přechod"? To je skutečně takový problém využívat třeba 2 nebo 3 i 4 různé operátory současně? Možná má někdo čas dělat tzv. "televizního turistu", co jenom pobíhá mezi operátory dle toho, kdo co zrovna zařadí/vyřadí z nabídky, ale pro běžného člověka to nejspíš bude jenom ztráta času a škoda vlastní energie do toho vložené...
  • Nesouhlasím 2
  • Haha 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to přijde poměrně logické, nebudu přece platit za službu, kterou nevyužívám, resp. platit 2x za z 90% identické služby.

A rozhodně si nemyslím, že by sport nebyl marginální věc, co se týče sledovanosti resp. poptávce po TV službách mimo anténu.

Zrovna O2TV si na tom založila strategii a dle čísel se jí to i daří, ikdyž většinu samozřejmě tvoří fotbalová liga.

Mám kabelovku ještě od Kabel Net právě kvůli motorsportu a když tam není nebo nebude, budu nucen přejít jinam. Zatím mám v záloze Telly a počkám jak se situace vyvine, ale do budoucna 2x za totéž platit nehodlám.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také platím povinné ručení na auto, i když převážně jezdím veřejnou dopravou. Tak to prostě je.

Sport marginální věc v ČR pochopitelně je, vyjma MS nebo Olympiády v hokeji, max. ještě Kvitová a Wimbledon. S tím je potřeba se smířit. Nejsme státy někde v latinské Americe, Španělsku nebo Portugalsku, Německu a UK, aby tady všichni žili fotbalem nebo koukali na F1 a Moto GP, když tam mají své zástupce.

A pořád ta slova "budu nucen přejít jinam" atd. - tak sakra, když chce někdo přejít, ať přejde a hotovo, vyřízeno k dennímu pořádku. Ale popsat tady 27 stran o tom, jak přejdu a furt nic? Trochu divný, ne? :D
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 6
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale asi si neplatíš povinné ručení 2x, z čehož jedno má připojištění se střetem se zvěří navíc... - toliko k Tvým naprosto mimo příměrům

tak pořád "jednají", až dojednají bude se vidět. A volba jiného operátora má více aspektů CA modul vs. apka pro AppleTV, optika vs. kabel, zařazení NS5&6 a samozřejmě cena.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoustu věcí v podstatě platím 2x, třeba plyn u sporáku, když bych mohl v pohodě vařit na elektrice, kterou si také platím atd.

Každopádně pokud mně nabídka u nějakého operátora nevyhovuje a chci odejít, tak prostě odejdu a nedělám z toho nějaké demonstrativní okázalosti (nejspíš v domnění, jak si operátor sedne na zadek z mé maličkosti a hned přidá to, co si usmyslím).
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 4
  • Haha 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47 minutes ago, Adolf.Shitler said:

@r2d2 Nevím, proč se tady v diskuzi soustavně operuje se slovem "přechod"? To je skutečně takový problém využívat třeba 2 nebo 3 i 4 různé operátory současně? Možná má někdo čas dělat tzv. "televizního turistu", co jenom pobíhá mezi operátory dle toho, kdo co zrovna zařadí/vyřadí z nabídky, ale pro běžného člověka to nejspíš bude jenom ztráta času a škoda vlastní energie do toho vložené...

Problém to není, hloupost ano (minimálně v mém případě). Od toho minulého týdne, co jsem pořídil na zkoušku a víkendové závody jiného operátoru jsem Vodafone TV nezapnul ani jednou... Tak k čemu bych platil dvě služby? F1 bude na NS 5 dalších několik let, Vodafone to přidá kdovíkdy (pokud vůbec).

Za ten jeden hovor a vrácení STB mi ušetřených několik set měsíčně stojí🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, jsi jinde, užíváš si služeb nového operátora, to je v pořádku. Ale trochu nechápu důvod, proč tady jako bývalý zákazník vlastně reaguješ. Osobně jsem také u pár operátorů skončil, ale nikdy by mě nenapadlo po skončení smluvního vztahu chodit někam na jejich stránky a tam vypisovat, jak mám někoho jiného, sorry...
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 4
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě by zase nenapadlo chodit na fórum o konkrétním sportu a jeho vysílání, který mě nezajímá a argumentovat tam, jak to vlastně nikdo nesleduje (pomineme-li že 400k je naši zemi úžasná sledovanost a demo F1 a prémiových sportovních kanalálů obecně je komerčně zajímavé - typicky muži 25-54, AB soc. - však to není náhodou, že všechny tyhle sporty jsou na komerčních TV a placených balíčcích) a že si lidi mají platit několikrát (téměř) stejnou službu, ale proti gustu 🙂 

53 minutes ago, retron said:

ale asi si neplatíš povinné ručení 2x, z čehož jedno má připojištění se střetem se zvěří navíc... - toliko k Tvým naprosto mimo příměrům

tak pořád "jednají", až dojednají bude se vidět. A volba jiného operátora má více aspektů CA modul vs. apka pro AppleTV, optika vs. kabel, zařazení NS5&6 a samozřejmě cena.

Ta aplikace pro Apple TV je velký plus Telly. Překvapuje mě, že pořád tolik operátorů nemá aplikaci pro Apple TV, ale mají přitom aplikaci pro iOS / iPhone...

Upraveno uživatelem r2d2
  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je ale fórum VF a ne nějaký sportovní stánek, to jenom pro úplnost. A pokud jde o sledovanost, tak tu si každý může najít a je to nula, nula, nic. Těch 400t. mohou být tak nanejvýš všechny sportovní kanály dohromady, ale i tak je to nadsazené číslo, stačí se podívat na výsledky měření a ani jeden program Nova Sport (nebo vůbec nějaký sport) tam nefiguruje, vyjma ČT Sport: https://www.ato.cz/vysledky/tyden-share/ Není co řešit.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je fórum (nebo chceš-li, vlákno) o vysílání konkrétních 2 TV stanic kvůli konkrétním sportům, které ty nesleduješ 🙂 

Co se týká sledovanosti, už jsem to tady psal a linkoval dříve:

Quote

Last year, the live broadcasts of Formula 1 practice sessions, qualifying, and races did reach a total of 410,000 viewers aged 15-69, with races themselves being watched by an average of 4% of viewers sitting in front of their TV screens,”

a pak obecně k demografii:

Quote

The typical audience of Pay-TV sports channels such as Eurosport 1 and Sport 2 consists of men aged 25-54. While they represent an average of one-quarter of all viewers aged 15-69 across all measured TV channels, they constitute 39% on Eurosport 1 and as much as 47% on Sport 2.[6] Moreover, these men often do have higher incomes and reside in larger cities. The proportion of men aged 25-54 with AB socioeconomic score is higher on these two sports channels than the average for the whole Czech TV market.

zdroj: https://www.atmedia.cz/en/czechs-sports-how-do-the-sports-tv-channels-do-in-our-country

Podle tvé logiky by stačilo vysílat jenom a pouze Novu, Primu a ČT, protože mají největší sledovanost (velmi překvapivé, že F2A kanály jsou nejsledovanější) a všechny ostatní balíčky můžou provideři zrušit 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...