Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

Já se snad na ty Formule 1 budu muset o víkendu po letech zase jednou podívat, abych zjistil jestli tam něco tak extra nového že za to Nova chce tolik peněz,

to třeba MotoGP je pro mě zajímavější a její fanoušci se ozvou už za týden a pojede to tady nanovo 🙂

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retronV tom ti nikdo nebrani. 😀 I ja jsem prozatim skoncil u F1 TV Pro. A castecne ti davam za pravdu, Eiseleho komentar je nekdy az zbytecne "akcni", Holt krcna tepna... Pro me byl vzdy dulezity komentar od Krale a bylo mi jedno jestli komentoval s Richtrem nebo Eiselem.

@Adolf.ShitlerMyslim, ze reditele O2 a Novy s tebou tak uplne souhlasit nebudou, ze je to jedna kapsa. Ale ty ses tu evidentne nejchytrejsi na svete, tak jim to dokonce asi i pocitas.

 

P.s.: Neni nad to kdyz si nekdo najde statistiku presne tak jak mu vyhovuje... za sporty se dnes v naproste vetsine plati, a je to videt i na CT4, ktera nemam penize a postupne o sledovane sportovni prenosy prichazi. Tak proc neporovnat verejne televizni kanaly, ktere jsou sireny i zdarma vzduchem se sporty, ktere je nutno si platit. Ale tak ono v te Amazonii se taky smicha vselicos dohromady.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No minulou sezonu byla překvapivě zajímavější F1 než motoGP, až jsem se sám divil. Tak první závod sezony je vždy zajímavý.

Šajzele je hlavně nesympatický a ve slovenštině jsem ochoten sledovat tak jedině Makepeacovou, Král je okej, ale zlatej Pecháček 😂

No tak minimálně jsme to tu nažhavili

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thornung Ředitelé Novy a O2 budou souhlasit s tím, co jim Renátka nadiktuje a pokud ne, pak asi ředitelé dlouho nezůstanou. K tomu opravdu nemusím být nejchytřejší na světě a úplně stačí, když nejsem totální trotl, co si neumí spočítat, že 1+1=2 :D

Co se týká nějaké statistiky, tak televizní sledovanost se měří a podle toho se odvíjí spousta dalších věcí, např. cena za reklamu atd. a nemá smysl to zpochybňovat jenom proto, že se to zrovna někomu nehodí do krámu a raději by tam viděl svoje oblíbené stanice a pořady. A už vůbec ne porovnávat jenom volně šířené programy vzduchem, protože je právě nutno porovnávat vše a tím se i ukáže, jak moc lidé mají zájem o placené programy, mezi něž patří i NS (neboli kdo je zapálený sportovní fanda, tak si jistě rád připlatí a nebude se spoléhat jenom na programy z terestriky).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to opravdu asi nejchytřejší nebudeš, pokud si myslíš, že Renátka něco řídí nebo rozhoduje, maximálně tak vymyslela název holdingu z iniciálů své rodiny. Na vše ostatní má dosazené profesionální manažery.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, ona Renatka totiz pise i scenare k serialum a zpravy do televiznich novin, ze?

Podle te tve statistiky by zadny sportovni kanaly ani neexistovaly, a uz vubec by se nevysilal zadnej sport.

P.s.: Jestli pak vis u ktereho televizniho poradu, udalosti, je nejdrazsi reklamni cas na svete? Oridnace ani Ulice to neni.

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, Renátka nechá všechny ve své firmě, aby si dělali co chtějí jenom proto, že si to brepta jako ty přeje :D  Končím, srandy už bylo dost :P

Mimochodem si nepleť svět a ČR, co funguje ve světě, to nemusí tady (a opačně), třeba fotbal a hokej, kde ten prvně jmenovaný je sportem č. 1 celosvětově, ale v ČR je to právě hokej, který naopak zase nezajímá ty státy, jenž ho nehrají.

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Že manageři něco řídí nemá vliv na to, že si právě ona určuje, kdo tím managerem bude. Prostě toto vůbec neřeš, Nova = O2 = PPF, tečka.

No, to, že má něco jednoho vlastníka, nic neznamená. Naopak, znám spoustu holdingů, kde mezi jednotlivými pobočkami panuje solidní rivalita. Třeba Sony tím bylo hodně známé a v minulosti dokonce tuto rivalitu šéfové Sony dokonce podporovali, než zjistili, že to má negativní vliv na jejich zisky 😅

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...