Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

@thornungpokud půjdete k o2 hodně štěstí s jejich aplikaci,

pracoval jsem u všech tři velkých operátoru a o2 TV a obecně o2 bych nedoporučil ani největšímu nepříteli 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymza me nejlepsi aplikace co jsem mel moznost zkusit je od Telly. Ale bohuzel, primarne jde o programovou nabidku, sebelepsi aplikace je vam k nicemu, kdyz na ni nenajde to co hledate.

Jinak co se tyka O2, tak mam zkusenost s predchozi verzi a to jak na TV Samsung tak v prohlizeci a za me ve vysledku OK, lepsi jak Vodafone aplikace. Pravda zkazky o verzi 2 u O2 nejsou moc povzbudive.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone ať se nezabývá čím chce, já se určitě nebudu zabývat operátorem, který nemá obsah, který chci sledovat.

4 hours ago, thornung said:

@Adolf.ShitlerNechte na kazdem, z jakych duvodu si kde plati jakou TV... 😉

 

Ja mam plan nasledujici: v pripade, ze se Vodafone s Novou nedohodne jiz pred prvnim zavodem, kupuji na mesic F1 TV Pro za 190,- Kc, je to presne na 3 zavody, a jeste k tomu se spoustou dat navic, ale pravda bez cesko-slovenskeho komentare.

No a jelikoz se obcas rad kouknu i na cesky fotbal ci hokej a to je stejne poradne jenom na O2, tak uz se tak nejak chystam na presun k O2. Bude to drazsi, ale nabidka rozhodne blize mim preferencim. Ted mam sice pres sto programu, ale koukam tak na 5....

 

P.s.: Vubec bych se nedivil, kdyby Nova jednani prodluzovala schvalne az za prvni zavod, prece jenom O2 bude rado, ze bude mit vic nedockavych zakazniku.

Mám to v plánu podobně - jen místo F1 TV Pro (mimochodem, není to špatná služba kvůli telemetrii a dalším kamerám) si na měsíc dám O2 a VFTV ukončím. Vlastně jediný důvod, proč to neudělám rovnou je to, že se mi nechce řešit vracení STB 🙂 A samozřejmě, kdyby F1 zůstala na VF, tak je pro mě určitě plus DVB-C. Ale pokud to tam nebude, tak je mi to stejně k ničemu ten lepší bitrate, když se nebude na co koukat (a těch několik málo věcí, které v TV sleduji, můžu stejně tak sledovat u konkurence)🙂

 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pány Shitlera (který ví vše nejlépe) a pana kautskym (který pracoval úplně všude a tak ví také nejlépe): Když se chci podívat na fotbal nebo na hokej, tak si zapínám O2 TV a nic tak strašného, jak zde stále podsouváte se neděje. Prostě zapnu a koukám. Jestli mám s nějakou televizí pořád nějaký problém, tak je to kupodivu ta Vodafonská.
O2 vám zabilo babičku? Zapálilo stodolu? Snědlo čokládu? Jinak si ty vaše opakující se reakce (často mimo téma, ale to je věc administrátorů) neumím moc vysvětlit.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení

Moderátor to sleduje a doufám že tady nedojde zase k nějakým zbytečným hádkám o tom který televizní operátor je lepší, už tak toho bylo dost, já myslím že každý si najde toho svého operátora který mu bude nejlépe vyhovovat,

samozřejmě by jsme byli rádi kdyby Vodafone nové kanály Nova Sport zařadil do své nabídky, ale je nutné počítat i s tím že se jim nemusí podařit dojednat na nějakou rozumnou cenu, protože je potřeba myslet na to že tuhle situaci nezpůsobil Vodafone, ale provozovatel kanálů Nova Sport, který si vymyslel dva nové kanály a na ně přesunul atraktivní sporty a teď chce z toho vytřískat co nejvíc peněz, za rok se klidně taková situace může opakovat kdy přidá další dva Nova Sport 7 nebo 8 a jsme zase na začátku 🙂

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Máš pravdu (a to nemyslím ironicky) - kdo chce fotbal nebo hokej, tak si zapne O2 TV. Problém ve zdejší diskuzi je ale ten, že místo aby tak činili i další sportovní fandové, tak tady jenom soustavně vypisují, jak by měl VF tyto sporty také zařadit (a samozřejmě s okřídleným blábolem, že jak ne, tak odchází ke konkurenci).
Fa O2 je křivá jako šavle, ale naštěstí není povinnost u ní být, takže tím je vše vyřešeno a naopak, kdo u ní být chce, ať si to užije.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jako velký fanoušek F1 budu bohužel nucen skutečně odejít s TV jinam. S internetem nemohu, a upřímně, ani nechci, protože VF kabel je u nás nejlepší a nejspolehlivější nabídka. Přiznávám, že jinak mne sport moc nezajímá. Občas se podívám na hokej, hlavně NHL, a americký fotbal a ani o jedno přechodem ke Skylinku (k O2 fakt nechci), nepřijdu. Proč mám hlavně kabelovku, jsou ale dokumenty a tam budu u Skylinku opravdu velmi trpět, protože nemají kanály od Discovery a celkově je tam nabídka dokumentů hodně mizerná. A pak taky kvůli dětským kanálům pro děti, ale kvůli dětem už platím Disney+ a SkyShowtime (které platém ale i pro sebe, kvůli Star Treku LOL), takže ty nakonec v podstatě o nic nepřijdou. Ale pro F1 jsem, bohužel, ochoten obětovat i dokumenty. Nicméně, na rovinu říkám, že pokud se F1 k Vodafonu vrátí, rád dám Skylinku košem a k VF se s televizí vrátím. Ale absence F1 je pro mně momentálně nepřekonatelnou překážkou k tomu, abych u VF s TV zůstal. Jakkoliv mne to, jako dlouholetého zákazníka UPC a následně Vodafone mrzí.

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...