Přejít na obsah

Xiaomi 13 Pro - aktualizace


Doporučené příspěvky

No Vlákno jsem zakládal 30. ledna..... Teď je 30. března.... Doteď HyperOS nepřišel.... No každopádně mi to otevřelo oči.... NEjenže moje Xiaomi 13 Pro nedostalo aktualizaci, ale ani Xiaomi 11T Pro.

Takže ty telefony střihnu a budu nakupovat už telefony jinde, ne přes operátory. 😞 Škoda. Přitom s čímkoliv jiným maximální spokojenost. Ale v aktualizacích hrůza. To je jediný obrovský mínus, co mám. 😞

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Beroun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobré ráno,

není to tak, že bychom něco zdržovali. Aktualizaci s označením OS1.0.4.0.UMBEUXM, která obsahuje mimo jiné i update na Hyper OS,  jsme schválili ve čtvrtek 1.2. Její vydání pak řídí výrobce. Někdy se stává i to, že příčina, že update není dostupný, také přímo v telefonu (může pomoct kontaktovat podporu výrobce / tovární nastavení / servis).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 3. 2024 v 20:22, Technikus napsal:

Ahoj.

Hele děkuji moc. Projel jsem to. Změny regionů a tyhle vychytávky, zkouším každou chvilku. Když to tak vezmu, tak skoro každý třetí den. A nic.

Ale zaujal mě ten odkaz z přehrátím softu.... Upřímně z toho mám celkem strach. Asi si budu muset najít pomocníka, který bude nade mnou stát a hlídat mě. 🙂Ale otevřelo mi to další možnosti, jak by se to dalo vyřešit. 

Je dost naprd mít "luxusní" telefon (konečně sem si to jednou v životě mohl dovolit :D) a nemít aktualizace. 😄 Hlavně že "hlídejte aktualizace, ať máte vždy aktuální systém pro případné útoky nebo oprav několika chyb" a pak nic. 😄

V 3. 4. 2024 v 9:50, Ondra - Vodafone napsal:

Dobré ráno,

není to tak, že bychom něco zdržovali. Aktualizaci s označením OS1.0.4.0.UMBEUXM, která obsahuje mimo jiné i update na Hyper OS,  jsme schválili ve čtvrtek 1.2. Její vydání pak řídí výrobce. Někdy se stává i to, že příčina, že update není dostupný, také přímo v telefonu (může pomoct kontaktovat podporu výrobce / tovární nastavení / servis).

Budu mít asi hloupí dotaz. 

Když sem četl, že telefony prodávané operátorem mají "upravenou" verzi systému, že to tak prostě je (nepochopil jsem proč to musí být), že se to tím "zpozdí"....

Proč Vodafone má takto upravený "systém", smím-li se ptát. Doufám, že to od Vás pochopím. 🙂 Přitom Vodafon appky jako telku nebo Můj Vodafone jsem musel stahovat. Mě to po prvním spuštění přišlo, že to je "čisté". Tak jsem moc nepochopil, proč Vodafone má upravenou ROM.

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Beroun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Rád to doplním - jde zejména o to, že telefon potřebuje znát nastavení a parametry pro naši síť, abyste například mohl používat Wi-Fi volání nebo VoLTE nebo jiné specifické funkce. Některé telefony toto řeší odděleným speciálním nastavením, které si stahují ze sítě (typicky iPhone), některé potřebují mít upravený firmware, který bude nastavení obsahovat. 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 2
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave. Vse vyse jmenovane jsem vyuzival i s telefonem z volneho trhu. A byli jedno, jestli to byl Huawei P20, Mi 10T pro 5G, Redmi Note 9 pro, nebo Asus Zenfone 9

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tubeono to není tak úplně jednoduché. Pak čteš na fórech desítky dotazů, proč mi nefunguje 5G, proč mi nefunguje VoLTE, proč mi nefungují data u toho a toho operátora atd. Mám OnePlus Nord, první typ. Pamatuji, že např. 5G začalo fungovat až po nějaké aktualizaci, byť u jiných operátorů fungovalo i předtím. A nesouviselo to s pokrytím. Nedokážu určit, zda byl problém v telefonu, nebo u operátora. Obdobné dotazy jsou i na forech z jiné části světa.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2024 v 11:14, Ondra - Vodafone napsal:

Rád to doplním - jde zejména o to, že telefon potřebuje znát nastavení a parametry pro naši síť, abyste například mohl používat Wi-Fi volání nebo VoLTE nebo jiné specifické funkce. Některé telefony toto řeší odděleným speciálním nastavením, které si stahují ze sítě (typicky iPhone), některé potřebují mít upravený firmware, který bude nastavení obsahovat. 

Zdravím. Děkuji za odpověď. Už jsem to pochopil.... Což je super, protože odpověď stručná, ale jasná. Na netu jsem našel zbytečně obsáhlý článek, který se vlastně (když se to vezme stručně) shoduje s vámi. Tam jsem to ale v tu chvíli nepobral. 😄 Po přečtení tady už to dává smysl.

No, tak se jde čekat dál.... 😞 Zlaté staré Nokie.....

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Beroun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No starý tlačítkový telefony byly taky přizpůsobené pro operátora, například startovací logo, nebo u nějakého tlačítka byla natvrdo nastavená nějaká funkce, nebo byly telefony uzamčené jen na jednoho operátora, to už se naštěstí u nás nevidí, ale v zahraničí ty blokace na jednoho operátora ještě stále někde fungují.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...