Přejít na obsah

zensky tenis v TV


Doporučené příspěvky

V portfoliu sportovnich poradu v siti VF je rada sportu, ale ten, ve kterem je Ceska republika svetovou spickou, bohuzel chybi. Do lonska prenosy z turnaju zen z vetsiny prenasela pro nasince televize, jejiz nazev se zde nesmi ani vyslovit. Od letosniho roku koupil televizni prava na tyto prenosy Skylink, tusim na 3 roky. Ptam se, uvazoval VF nekdy o tom, ze by o tyto prenosy byl v Cechach zajem a zaradil je do sve programove nabidky?

Jen doplnim domnenku, ze VF o nasem zenskem tenise v TV neuvazoval asi stejne tak, jako o nasi nejvyssi fotbalove lize. Zase, jeji prenosy nam prinasi pouze konkurencni operator (bohudik za to modra nulo). Tak nam holt musi stacit sipky, americky fotbal, zimni sporty,...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme spoustu skvělých tenistek a je radost na to koukat.  Je to pro mě velká  priorita,  proto jsem zrušil Sport Pack od O2 a pořídil si aplikaci Canal +, kde to nově od letošního roku vysílají.  Aplikace funguje dobře.  Jsou tam i další věci,  anglický fotbal,  bohatá videoteka.  Můžu doporučit.  Od února dojde ke zdražení.  U operátorů to má jenom Skylink a ten má exkluzivitu,  ale pochybuji,  že to utáhnou,  tak tipuji,  že za rok či dva to nabídnou dalším.  A to bych tipoval na T-Mobile,  oni už aplikaci Canal+ mají,  ale variantu bez ženského tenisu.  

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesláno (upraveno)

@Ladikdiky za tu apku Canal+, uz jsem zakoupil a nainstaloval do obou nasich TV. Mam za to u manzelky velke + 🙂 Jeste bych vyzdvihl, jak maji tu apku perfektne odladenou. Vse na prvni dobrou.

Upraveno uživatelem homberg
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tu WTA vyřešil tak, že jsem si objednal balíček Canal+ od slovenského Skylinku, takže díky tomu mám i RTVS Šport a JOJ Šport (a několik dalších stanic Markízy a JOJ). Cenově to vyjde nastejno jako u balíčku pro CZ, ale takhle má člověk přístup i k jejich programům.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2024 v 18:09, Ladik napsal:

U operátorů to má jenom Skylink a ten má exkluzivitu,  ale pochybuji,  že to utáhnou,  tak tipuji,  že za rok či dva to nabídnou dalším.  A to bych tipoval na T-Mobile,  oni už aplikaci Canal+ mají,  ale variantu bez ženského tenisu.  

https://www.lupa.cz/aktuality/t-mobile-prida-stanici-premier-sport-3-hd-a-dalsi-kanaly/
rok, dva to nebude, od 18.1.2024

 

Edit: spletl jsem se, jedná se ATP, ne WTA

Upraveno uživatelem mrzic
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...