Přejít na obsah

Operátor chtěl provést reset admin hesla


oneusing
Přejít na řešení Vyřešil Technikus,

Doporučené příspěvky

Ať už se jednalo o jakoukoliv situaci, je potřeba ho znát a v jistých případech a situacích ho zadat či sdělit nějaké cifry z administrátorského číselného hesla operátorovi.

 

Zobrazit jde v mobilní aplikaci Můj Vodafone, kam se hlásím e-mailem a nastaveným heslem (resp. zadám otisk prstu), nikoliv tím číselným. Je to v Můj účet - zde je  ADMINISTRÁTOR a kliknu na šipku dolů - zobrazí se Můj profil a zde je položka Sdílené přístupy - Číselné heslo, kdy ho zobrazí. 

Ve webovém Můj Vodafone to je ještě mnohem jednodušší. Přihlášení je taktéž e-mailem a heslem, nahoře vpravo v červeném poli vidím, že jsem se přihlásil jako administrátor, rozkliknu to menu. Úplně poslední dole je Odhlásit se a kousek na tím je Heslo pro komunikaci s operátorem. To mi opět to číselné heslo zobrazí na obrazovku. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale k tomu zřejmě potřebuje znát původní...

Kdežto mé postupy byly, že pokud zná admin pověření (uživ. jméno resp e-mail a psané heslo) do Můj Vodafone, ono heslo si lze už jen zobrazit. 

image.thumb.png.4ec631e23e74f94c3285d42dbe691f85.png

EDIT: Beru zpět, zřejmě by šlo postupovat pomocí tohoto a tam "Jak obnovit heslo, pokud máte mobilní paušál, pevný internet nebo TV?" a jít dle těchto kroků. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Technikus:
Už jsem se tu rozepisoval, jak mi tebou popsaný postup nefunguje a zavádí mě jinam. Potom mě napadlo udělat postup přihlašování pomocí e-mailu znovu (protože na stránce mě to k tomu stále vyzývalo i když jsem to už jednou dělal)  a během chvíle dorazil mail s dokončením akce. Tern jsem viděl poprvé (ale to může být moje chyba, mohl skončit ve spamu apod. a já si toho na mobilu nevšiml), nicméně po dokončení přesně funguje tvůj postup.
Takže díky, jedno z mnoha nutných hesel mám při sobě a vím jak na něj 🙂

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všechno v pořádku. Já nepíšu, že heslo nemám (vůbec nemám), nebo že se k němu nedokážu dostat (vůbec dostat), nebo že se nedostanu do Můj VF. Jen zkrátka jsem potřeboval vyřešit nějaký nedostatek někde v terénu, neměl jsem heslo u sebe a taková prkotina, jako kontrola nefunkčního internetu nešla nahlásit. Přesně v tom okamžiku jsem zjistil, že bez hesla nejede vlak. Jednou nás ty internety zahubí ... 🙂 Přitom moje přesná identifikace proběhla na základě jiných údajů, měli jistotu, že si nevymýšlím, nechci nikomu uškodit, zkrátka že já jsem já. No nic, netřeba to dále pitvat.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@sodekczPěkné odpoledne, ohledně služby pevného internetu nás můžete kontaktovat na čísle 800 77 77 31. Pokud by vás systém vyzval k zadání vašich údajů, stačí heslo 3x po sobě chybně zadat a zvolit možnost přepojení na operátora. I v těchto případech je tedy možnost spojení s operátorem.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@marenaPěkné odpoledne, pokud se vám přihlašování e-mailem nedaří podle postupu na stránce https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/aktivace-prihlasovani-emailem/ aktivovat, tak nám prosím napište přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, zjistíme důvod, proč tomu tak je.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...