Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska narazil na další vychytávku... Nejenom že se v angličtině automaticky spouští už i JOJ Cinema, ale Vodafone nejspíš najal i nového překladatele. Ten zřejmě neumí napsat duben,  tak  místo toho píše dabovat!!! 😁 To je další z věcí, z kterou jsou najednou problémy a která dřív fungovala...

12. dabovat.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už nejenom Animal Planet a H. History, ale už to dělá i ČT2!  Před chvílí jsem si zapnul zpětně dokument Království divočiny (13:05). Dokument se spustil opět v angličtině, i když zbytek předešlého pořadu je česky. Proč? Proč se teď čeština musí pokaždé ručně nastavovat, když to dřív nedělalo? 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Širokoúhlý monitor SAMSUNG Odyssey 49", pokud byl připojen přes HDMI kabel, Vodafone TV v Chromu fungoval, nicméně monitor se velmi často restartoval Na doporučení Samsungu jsem monitor připojil přes DP port, monitor již nepadá , obraz je daleko lepší  .ale Vodafone TV se po chvilce zastaví s chybou WV1863. prý to asi souvisí s HDCP protokolem, který není DP portem podporován. Proč? Jen pro zajímavost Skylink a O2 TV v pohodě přes DP běží.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Basic Profi
  • Premium 5G
  • Family
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, ale neumím si moc představit, proč by HDCP na jedné a té samé grafické kartě bylo implementováno jen pro HDMI a pro DP nikoli.

btw: vyzkoušeno právě teď - VTV mi normálně funguje via DP, ale pozor - musím mít z karty fyzicky vytažený HDMI kabel z druhého monitoru HDMI, který je vypnutý. Takže vypnutí nestačí, musí se z GK vyškubnout. Přitom na tom samém monitoru přes HDMI VTV funguje. Krása.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...