Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Zřejmě nemáš v blízkosti zdroj rušení 5G. Já se tedy po roce a půl konečně dokopal k výměně kabelů tak frekvence 778MHz a 770MHz už úplně v pohodě a frekvence 762MHz občas zaškubne , ale předtím nešla vůbec.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Toto dělá VF TV od samého počátku. Prostě dmnc a nemá smysl to řešit, resp. kdo se nechce přizpůsobit, tak ať tu netovou TV od VF nepoužívá a má klid.

No tak zaprvé: když někdo něco nabízí, tak mu to také má fungovat, tím spíš, že si za to nechá platit.
Za druhé: nevím přesně jak tu "nenetovou" televizi dostat do PC, kde se občas potřebuji na něco kouknout.
A za třetí: že je něco dementní neznamená, že to nemá smysl řešit . Za dementní považuji vzdát se něčeho co si platím aby měl korporát klid (asi na práci)
Tedy pokud tvá ne příliš používáná chatovací zkratka dmnc znamená demence. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno je o chybách VTV. Já psal o chybě VTV. Máš něco k vyřešení té chyby? Nemáš?
Knížecí rady nepomůžou vůbec ničemu.
Zajímavé:
tvůj příspěvek výše v podstatě dokazuje zbytečnost vlákna, kde se řeší chyby Vodafone. Jen tu mamlasové vypisují chyby, které jsou způsobeny tím, že "je u poskytovatele něco špatně" zřejmě už týdny, měsíc a roky. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Mlho (vlastně Medvěde) - o té "chybě" se dávno ví a opakovaně se i zde probíralo, že je to sice špatně, ale také, že se s tím nic dělat nedá. Pak je zase nějaký měsíc klid, aby někdo vylezl s tím stejným dotazem a ptal se už po milióntéprvní, proč to tak je a proč by to mělo být jinak. Takže zbytečnost vlákna je u tvého dotazu zcela evidentní.

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem dotaz, konstatoval jsem. Dotaz končívá otazníkem. Zkusil jsem to připomenout, jednak to pro mě bylo v té chvíli aktuální a druhak mě zajímalo, jestli třeba někdo nemá nějakou novou zkušenost. O tom diskuze bývají, zvláště pokud jde o technické problémy. 
Stejně by si mohl napsat, že už se dále nemá cenu zmiňovat třeba o interferenci sítí 5G do kabelovky. S tím také nikdo zřejmě už nikdy nic neudělá, tak co. A takových by se tu možná našlo více.
V podstatě celé toto vlákno by se dalo zrušit s konstatováním "vy to víte, my to víme a trhněte si "

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malý dotaz... poslední dobou se stalo pravidlem, že některé  programy (např. Animal Planet, H. History a pod.), se po zapnutí automaticky spustí v originálním jazyce a čeština se musí pokaždé zapnout ručně. Dřív se to nestávalo,  program se vždycky spustil v češtině, která tam byla trvale nastavena. Má někdo podobnou zkušenost? 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...