Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Mě také ty chyby třeba štvou, ale co má Vodafone dělat, když zákazníci chtějí Vodafone TV na Apple TV, teď chtějí Nova Sport 5 a 6, ale nikdo nechce platit více, 

ja jsem rad ze platím díky retenci méně , tak takovéhle menší chybky neřeším 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně tady neřeším, jestli přidají nové programy a kdo je zaplatí, ale to, že měli dost času, když věděli, že převezmou UPC, aby poskytli takový  produkt, který nebudeme muset několik let testovat, navíc bez úspěchu. A tím končím, už mě to nebaví. Stejně se nic nezmění...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kautskym napsal:

Mě také ty chyby třeba štvou, ale co má Vodafone dělat, když zákazníci chtějí Vodafone TV na Apple TV, teď chtějí Nova Sport 5 a 6, ale nikdo nechce platit více, 

ja jsem rad ze platím díky retenci méně , tak takovéhle menší chybky neřeším 

tak to je snad normální, že zákazníci vyžadují to co nabízí konkurence a aby si to mohli přehrát na svém zařízení

já tu také neprudím, že někdo vyžaduje nějakou 3. španělskou ligu nebo že mě nezajímá apka na Tizen nebo LG, každý má nějaké preference

mě to například na applu nefunguje od migrace a F1/MotoGP je historicky věc, kvůli které jsem si kabelovku vůbec pořídil ještě než byl na ní dostupný internet a jelikož to startuje za necelý týden, tak bych rád věděl jak se věci mají, ikdyž v tomto případě chápu, že s tím prudí spíš Nova, ostatně jako už jednou s Nova Sporty tomu bylo. A sorry náhled při přetáčení umělo správně už první verze O2TV, veškerá konkurence (SledovaniTV, Telly, SweetTV...) to umí taktéž. A nebýt retenční nabídky tak u Vodafonu už dávno nejsem.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vůbec, ale argumentovat v roce 2024, že to je levné tak to může stát za nic, což v reálu je pro VTV přesné hodnocení, je přesně ten důvod, proč si z nás všichni operátoři a služby obecně dělají srandu. I první verze Horizonu byla stabilnější a lepší na ovládání než aktuální VTV a běžela na více systémech. Vývoj VTV od začátku veškerý žádný, ikdyž tady přesně specifikujeme chyby a mnoho lidí se na tom rádo a dobrovolně podílí a defacto jim děláme placené betatestery, bohužel za to platíme my jim.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2024 v 17:13, kautskym napsal:

Mě také ty chyby třeba štvou, ale co má Vodafone dělat, když zákazníci chtějí Vodafone TV na Apple TV, teď chtějí Nova Sport 5 a 6, ale nikdo nechce platit více, 

ja jsem rad ze platím díky retenci méně , tak takovéhle menší chybky neřeším 

No tak konečně víme, kdo za to může: zákazníci. Bravo, pane! No, třeba vám za to pošlou klíčenku. Nebo přidají na prémiích? Peníze vybrané od zákazníků?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd člověk řekne jen svůj názor a je hned špatný. Pro Vodafone nepracuji, ale pracoval jsem před 4 roky, takže nemám za co dostávat peníze ani klíčenku. A navíc mohu říci, že když přišel klient řešit nějakou věc a začal řvát v té době, že za to můžeme my, tak se pak z 98% ukázalo ze je vina na straně klienta takže tak. Tím uzavírání odpověď a k tomuto tématu se již nevracím.

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...