Přejít na obsah

Dlouhodobě nestabilní internet


Návštěvník Lukáš Hanslík

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lukáš Hanslík

Dobrý den, od přechodu z upc k vodafonu to prostě vypadává a je to úplně k ničemu. Online podporu nemáte, abych se mohl vůbec přihlásit na vašich stránkách musel jsem jít na prodejnu.. 😄 Dávám tomu poslední šanci tady. Ale celková zkušenost obrovská tragédie. Lokalita Praha 15, přesněji Hornoměcholupská. Služba Pevný internet Kabel 150 Mbps. Seká se to a vypadává jak na wi-fi tak přes ethernet. ID je asi tohle 80689379.

Upraveno uživatelem Lukáš Hanslík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodit v těchto případech na prodejnu je zbytečný, lepší je zavolat na technickou podporu, buďto číslo které uvedl Adolf, nebo 800777731 a požádat je o prověření linky, to můžou udělat hned a pak případně poslat technika.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paleto

Dobrý den, rovněž krátkodobé výpadky. 
pro Marek-26: Marek píše: “Nevidím jediný důvod, proč by mělo vypadávat”. Co to je za odpověď ? Ti, co výpadky mají (a je jich asi docela dost), je prostě mají a je nutno s tím něco dělat !  To že Marek nevidí důvod,  určitě neznamená, že ten problém není. Odpovědi podobného charakteru jsou dle mě úplně k ničemu. Přeji hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@paleto Je třeba asi chápat kontext, který Vám uniká a číst řádně, co někdo píše. Píšu, že na tom daném, konkrétním modemu žádné výpadky vidět nejsou, modem je online, signálové hodnoty jsou v pořádku, ztrátovost žádná atd. proto nevidím důvod výpadků. Pak můžeme polemizovat, kdo jak vnímáme slovo výpadek a co se pod ním všechno skrývá. Nikde jsem nepsal, že si někdo vymýšlí atp.

 

... vlastně nevím, proč těmito reakcemi marním svůj čas ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je sice hezký, že se modem hlásí jako on-line a bez výpadků, ale pokud má vadný porty (na jednom modemu mi fungují jen 2/4) nebo problémy s wifi modulem, tak to na dálku stejně neodhalíte. Autorovi tématu doporučuji domluvit technika na výměnu modemu, sám se na to chystám taky. Pokud by ani to nepomohlo, zřejmě bude chyba v kabeláži či koncovém zařízení. 

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...