Přejít na obsah

eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem


Návštěvník modeman
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Bohužel to tedy vidím na přechod k jinému operátorovi, protože Vodafone v tomhle kroku trochu zaspali když tomu popravdě moc nerozumím. A ani moc nevěřím, že je chyba na straně Apple. Myslím si, že pro Apple je větší zájem spustit službu co nejrychleji aby pokryl všechny operátory v ČR,a tím si zajistil větší prodej dražších produktů LTE-CELLULAR.

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Premium
  • Premium 5G
  • Základní
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně je to hlavně byznys, protože vodafone CZ tlačí jen samsung hodinky. Okolní státy nemají problém s Apple Watch u Vodafone,  mám odzkouseno, jen český hledá výmluvy. Na to jak byl inovativní tak teď 😞 navíc bohužel v dost oblastech funguje v ČR jen vodafone , ostatní mají problém se signálem a to jim taky nahrává. 
Mimochodem na straně Applu problém není, mám potvrzeno , vzhledem k tomu ze mám vývojářsky účet .

A za další, vodafone už měl asi 3 dny oficiálně službu spuštěnou pak ji bloknul. Což mi potvrdily na prodejně vodafone 💁🏻

  • -
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Není
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jirka23jak píšete Vodafone má signál pro mě ve většině území republiky, kdybych měl signál jinde jdu hned, jako tmobile by nabízí neomezeně 5xl s esim pro AW za 435,-(jako zaměstnanci ) ale i tak nemám pokryti tam kde potřebuji , a uz me to štve jak do Vodafone stále zdržuje, 

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to byl jen byznys, tak skoro žádný operátor Apple watch nezavádí, protože výsledná služba jako taková je dražší než přímý výnos z ní (čistě za službu). Ale pak jsme u toho, že ze začátku chtěl být někdo mezi prvními, v USA je v tomto (v podpoře Apple) trošku dál, a jelikož se to stalo postupně standardem, tak to zavádějí i ostatní. Můžeme se bavit o tom, že si za to Vodafone v ČR může tak trošku sám, protože kdyby to stihli rychleji, tak by zřejmě Apple nedělal z nám neznámých důvodů takové caviky. Ale prostě se vše připravilo/dodalo v době, kdy Apple z neznámých důvodů tu službu v EU nově nepovolil spustit a jelikož nejspíše nejsou známy fakta, můžeme jen spekulovat, proč tomu tak je. A jestli prý Apple neřekl vedení Vodafone Group důvod (jedna paní povídala), proč tu službu nespustí, zase se dostáváme do spekulací, které si utváříme na základě domněnek. A teď se pojďme ptát obráceně, proč by Apple spuštění zdržoval, když z toho bude mít reálně zisk?

Vodafone neměl oficiálně službu pro Apple watch spuštěnou nikdy, možná byl nějaký předpokládaný termín, který neklapl. A buďme si jisti, že různí power users a insiders by o tom nejspíše zde psali a na Twitteru by to bylo co týden.

Z toho, co vím a co se ke mě dostalo, tak jediné, co můžeme Vodafone vyčítat je, že jim to trvalo tak dlouho. Na druhou stranu, komerční spuštění od doby, kdy je splněno vše ze strany Vodafone dle požadavků Apple, teď blokuje sám Apple.

 

Vše, co zde ohledně tohoto tématu píši, je na základě informací od osoby blízké tomuto tématu ve Vodafone, což ovlivňuje i můj názor, jelikož věřím, že mi nebude lhát, max. se vyhne odpovědi či neodpoví vůbec. I ve Vodafone je to vcelku velké téma a pálí to spoustu lidí, ať už z osobních důvodů nebo z pracovních.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase kecy jako s tou podporou VTV Macu/AppleTV. AW podporovali operátoři např. v Německu už v roce 2017 možná dřív a i pidi státy typu Singapur ji měly hned od začátku. Co jsem slyšel JPP, tak prý Apple se zase s někým soudí o patenty, proto je to on-hold, ale kdo ví. Ale ostatní operátoři podporu mají, tak pokud po tom někdo prahne tak asi není důvod setrvávat u Vodafone. S tím signálem je to jednou lepší u jednoho jinde u jiného, ale např. co se týče 5G, ten paskvil kdy Vodafone akorát překlopil frekvence 3G na 5G s hodnotami horšími než LTE je tragédie. Mimochodem teď při updatu na 17ky jsem si všiml, že v Apple TV je pod podporovanými operátory v Německu jak Magenta T-M tak Vodafone Giga TV, proč to nejde tady je mi záhadou. Pro neznalé, stačí se pak pouze zalogovat s přístupy od operátora a zprovozní se  všechny předplacené kanály nativně přímo v AppleTV bez nutnosti appky. Samozřejmě oba výše zmínění mají pro AppleTV i vlastní appky .

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne přijde přinejmenším podivné, že Vodafone podmiňuje službu OneNumber na Samsungu tarifem s neomeznými daty. Data jsou udajně k funkčnosti této služby třeba. Zajimavé je, že u T-mobile a O2 tomu tak neni. Neni to třeba tak, že Vodafone k funkčnosti potřebuji ty data využívat , protože to zatím neumí jinak? Tím pádem to technické řešení neodpovídát tomu co požaduje Apple. Jen domněnka. Třeba se k tomu vyjádří někdo, kdo do té technologii vidí.

  • Premium
  • Red Basic
  • Základní
  • Vodafone Station Fibre
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...