Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

No hlavně by to fungovalo. Na běžné sledování mám CI modul s dekódovací kartou. Jde mi hlavně o zpětné shlédnutí a tak. 

 

A jak chudý příbuzný. Od Vodafonu, přece musí být aplikace dokonalá, když si pro celý svět a dávají si na ní tak záležet...

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jedině že by to oddalování uvedení bylo způsobeno tím, že zahodili všechno, co kdy napsali, a začali od začátku znovu 🙂 

Ale jinak přesně - ZZ je to, oč tu běží. Kéž by fungovalo pořádně aspoň to - ale řekl bych, že jim vyjde stejná katastrofa, jako mají na boxech (a to ještě v tom nejlepším případě).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím tomu, že nikomu u Vodafone nevadí, že i lokální konkurence (malá, slabší, "chudší" s méně zákazníky...) má aplikace pro všechny možné platformy, které navíc fungují daleko lépe než ta jejich... Ale když platíme.. Ono nebýt televize po DVB-C jak nemá cenu setrvat. Ale to už sem asi nepatří. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mají i pro LG TV (a další samozřejmě). Když už sleduji TV tak nejraději lineární vysílání a tom je DVB-C naprosto super. Pro zpětné shlédnutí mám již dva rok sledování.tv z Black friday akce.  Ani na MACu si nepustím Vodafone TV, takže sledování.tv. Je to ostuda, že už více než dva roky musím mít další službu.  Plnou cenu za dvě služby nemá cenu platit a DVB-C (s CI modulem) se vzdát nechci. Tak to lepím jak se dá a čekám. Snad se dočkám... No asi nás takových moc není. Soustě lidí je to jedno, připojí dodaný set-top box a tam mají vše a neřeší. Já takový zákazník nejsem. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se snažil přihlásit do VTV na Sony AndroidTV, vyskočila na mě hláška, že dané zařízení už v minulosti bylo přihlášeno pod jiným účtem VTV!

A co jako? A co s tím mám jako dělat, když pod Můj Vodafone, pokud nemáte set-top box se přihlášená zařízení nezobrazují, aby šla odhlásit??

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, evidenci internetových zařízení (mobil, tablet, Android TV, Samsung Tizen apod.) jsem hlásil a jsou na to tikety 1597642 a 1734535.

Nemám set top box.

Jak to s tím vypadá by nám asi řekl @Ondra - Vodafonenebo někdo z kolegů. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem x služeb namátkou Sledovani.TV, Telly, SweetTV, HBO Max, Netflix, AppleTV+, Disney+, iVysílání, VOYO, ShowTime na různých platformách a ani na jedné jsem nezažil, že by pořád měla s něčím problém a vrstvila jednu zakódovanou chybovou hlášku za druhou, prostě se člověk zaloguje a funguje to! U VTV pořád člověk řeší, co se tomu nelíbí a proč, od/přihlašuje, reinstaluje, resetuje, volá na infolinku a dělá Vodafonu betatestera!

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrušil jsem včera nahrávání jednoho seriálu. Seriál zůstal nahraný, přestože jsem zvolil smazání všech nahrávek. V nahrávkách jde u seriálu znovu zapnout nahrávání (tedy patrně je nahrávání vypnuté). Před chvilkou mi dorazila zpráva, že se nahrál nový díl. Ten ale v nahrávkách není vidět.

 

Nějak nevím co bych k tomu víc dodal 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...