Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Přece nemůže přijít Voyo a ještě aplikace pro Tizen současně v jednom měsíci. Co by prezentovali za novinky ve zbytku roku? 

Já to zas tak brzy nečekám, no uvidíme. 

Každopádně, bude tam vůbec fungovat celá programová nabídka, co přes set top box, nebo to bude zase s programy omezené, stejně jako na Android OS / Android TV?

Rád bych se zbavil toho pomalého set top boxu, ale kéž by aplikace Tizen fungovala se 100% funkčností set top boxu. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam i CA Modul a přepínání programu na Samsungu je oproti Stb dost pomalý..Nevim ale,jestli je to třeba taky tim,že v tv mám staženo dost app(voyo,netflix atd).Jinak si myslim,že v té VF app pro Samsung bude nabidka ořezaná podobně,jako je třeba v mobilu

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný Photoshop.

Jakpak vy s Tizenem máte připojen set top box Vodafone? Já takhle komfortně na TV Samsung řady QE (Průvodce připojením / Videozařízení / HDMI / Kabelový nebo satelitní set top box / Vodafone) 

No vypadá to jako aplikace Vodafone TV, ale bohužel není. Proto jsem psal o aprílu, na který by se to hodilo nejvíce. Ten však dnes není. Nicméně i přes tohoto "zástupce" jde plnohodnotně ovládat set top box včetně zapnutí a vypnutí ovladačem od TV. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...