Přejít na obsah

Výměna zařízení HD DVR Mediabox za Vodafone TV


Návštěvník pavel8zvonicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Tak jsem zjistil, že asi kecám... měl jsem za to, že celou dobu byla částka něco kolem 930 a vona byla 962,20 a nová má být 963,89 Kč.
Beru zpět, nenavyšovali 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Budulman napsal:

.....

...

2) CA karty - ví někdo, jak to bude po přechodu na VF s CA kartama? Budou dál fungovat? To mi nedokázala slečna na lince říct. Jen že VF překvapilo, kolik lidí to má a že nad tím hluboce bloumali.

Jj na tuto info. nas ceka mnoho, a treba pro tchyni by to uz byl padny duvod, ze kdyz se vracet zpatky k nejake "krabicce", tak to uz by i menila i provozovatele nebot je ted u ni v Ostrave a primo v jeji lokalite dostupna poda ktera ma i slevu pro ztp...

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

Co jsem o podě slyšel tak někomu se líbí jak nízký ceny mají, dost lidí od nich ale i prchá protože dělají některé morálně pochybné věci a servis je řekl bych stejný jako všude jinde... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velký přehled služeb televize přes internet na iDnes:

Vodafone: Slušná aplikace i obraz, ale ospalý a občas mírně stávkující set-top-box

(Testovali ten základní set-top box bez wi-fi a přes IP TV OTT)

https://www.idnes.cz/technet/tv-sat/test-iptv-ott-sluzeb-kuki-lepsi-tv-sledovanitv-nordic-tv-televize-pres-internet.A210415_170105_digitv_lisv?zdroj=top

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imp_cat
před 23 hodinami, Budulman napsal:

1) Má cenu brát Premium set top box, kterej mi v tom sumáři uvedli, že dostanu za 120Kč pronájem, když mám chytrou bednu? Podle mě je to zbytečný... budou tam úplně stejný aplikace jako má chytrá telka předpokládám (Samsung) - i operátorka mi říkala, že je to takhle zbytečný... Má to něco "navíc"?

Výhody, které tam vidím jsou dvě:
- má rychlé hlasové ovládání (což se občas hodí, protože nemá qwerty klávesnici, jako měl starej HD DVR Mediabox)
- má možnost připojení přes wifi, pokud nechceš tahat kabel (ale protože asi bude ležet někde v dosahu televize a modemu, tak mi to jako zas tak velká výhoda nepřijde - navíc pokud bydlíš v paneláku, je wifi docela drahocená komodita a čím míň zařízení na něm bude, tím líp)

Ve srovnání s HD DVR Mediaboxem, je navíc taky výrazně rychlejší jak při startu tak při přetáčení vpřed a vzad nebo při přehrávání pořadů ze zpětnýho shlédnutí. A v mobilu je vidět jako další chromecast zařízení, což se ale hodí jen, pokud máš starou televizi, která ještě chromecast neumí, což chápu, že není tvůj případ.

Btw jak tu někdo psal, že místo jednoho zařízení dostane dvě - já skončil u třech (set top box vodafone tv, modem a vlastní router) protože wifi na tom novém modemu Compal mi přišla mnohem pomalejší a méně stabilní, než byla na HD DVR Mediaboxu. Naštěstí, narozdíl od HD DVR Mediaboxu, se ten Compal dá přepnout do módu modem a wifi pak řešit vlastním routerem.

Ale, jak se říká, ymmv. 😉

Upraveno uživatelem imp_cat
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Asi teda vezmu ten Premium a nebudu to řešit... Sice u televize kabel na síť mám, ale asi budu radši za zařízení, který není líný, respektive pokud je svižnější než ten základní, bude míň rozčilování.
Manželka zpětný zhlídnutí používá hodně často, takže to bude asi taky rozhodující.
Jinak to co mi přivezou zítra je už asi nastálo Vodafone Station 3.1 (pro 1Gb internet) a pak dočasně HD Box (UPC), než dojde k převodu během příštího měsíce, dvou. Pak teda asi vítězí Premium box.

Upraveno uživatelem Budulman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...