Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak už je to v pořádku. Proč byl vlastně nyní takový problém? Velmi dlouhou dobu to nyní šlapalo jako hodinky (myslím tím to 7 až 8 denní EPG, nemyslím nepřesnosti).

@Marek-26 Teď jsem si ale všimnul, že v neděli 12.4. je EPG u kanálu HBO celé slovenské a chybné - jakoby k tomu kanálu vůbec nepatřilo. Napři večer je podle něj vysílána jakási Ezoterická poradňa, ve skutečnosti je ale vysílán film Lego příběh 2.

Tak s tím EPG u HBO je to ještě jinak, on na té frekvenci/PID nyní běží slovenský kanál😀.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak mohl jsem si stěžovat o 10 minut dřív, ale výsledek by byl stejný. 😉 (jsem si jen ujasňoval, jestli se mi to chce fotit a posílat)
Hlavně tam nebyla žádná reklama/následující pořad, ale úplně něco jiného.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jak psal technik, bude to problem JOJky,. Ta vydává data pro EPG a pak si pouští pořady jak chce bez ohledu na programing.
Jinak z Replay to vypadalo na "výplň" před dalším pořadem, upoutávky, film a filmu ...

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ten obrazek co jsem vložil, byl ze webu csfilm.joj.cz, takže bohužel závada není na našich přijímačích.

obrazek.png.402629edceede478ee01efccffb57b55.png

Ano, vím, že vás jako klienta UPC/VF to nezajímá, ale bohužel programeři (Nova, Prima, JOJ, Markýza ...) bohužel nejspíše záměrně nedodržují vysílací časy a nemíní na tom nic měnit.
Odůvodňují to například změnami časů pro reklamu na poslední chvíli ..., je to prostě tak a věřte, že se snažíme to změnit

 

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...