Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

On 10/6/2018 at 11:21 AM, technik napsal:

Nějak v tom nevidím žádnou systemovou chybu, pokud narazíte na jeden pořad z cca 18000 za den, tak to bude pravděpodobně nějaký překlep.

Pokud by to byla systémová chyba, byl by problém u všech předložek ...

Nevím jak zvládáte číst různé internetové deníky, ale tam je podstatně více takovýchto chyb a někdy i podstatně horších

11.10.2018, 21:05 - Sběratelé kostí, název epizody Mastodont vlaboratoři

12.10.2018, 21:05 - Sběratelé kostí, název epizody Dva vjeskyni

 

Skoro by se dalo říct, že jakmile je ta předložka "v", tak následující mezera chybí (ale bohužel není to tak jednoduché).

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik Proč v neděli dopoledne končí EPG u některých kanálů (např. Prima, Barrandov TV atd.) příští neděli ve 13h kdežto u jiných (např. ČT2, Nova) pokračuje až do 1h v noci z příští neděle na pondělí.

Můžete zařídit, aby všechny kanály, nebo aspoň ty hlavní jako je ČT1, ČT2, Nova, Prima měli v neděli dopoledne EPG až do 1h v noci z příští neděle na pondělí?

Vůbec mi takto useknuté EPG u některých kanálů nevyhovuje vzhledem k tomu, že v neděli dopoledne plánuji nahrávání na celý příští týden a nemíním se tím dodatečně zabývat ještě např. v pondělí.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Velmi doporučuju posunout termín plánování nahrávek na celý příští týden na pozdější dobu, např. na neděli odpoledne....

Pokud UPC poskytuje (aktuálně) oficiálně sedmidenní EPG, těžko v neděli dopoledne požadovat data na příští neděli odpoledne. Sice ještě nedávno UPC vysílalo, v poměrně krátkém období, osmidenní EPG, ale v tichosti se vrátili zpět k sedmidennímu...

V tomto vláknu jsme se občas snažili řešit takové nepodstatné věci, jako je například úplné označování seriálů číslem řady i číslem dílu, což se pracovníkům UPC po řadu let úspěšně daří ignorovat nebo odvádět diskuzi jiným směrem... Proto mě celkem fascinuje, když se čas od času najde expert, který poukáže na nějakou veledůležitou hovadinu, jako je zcela zřejmý překlep, které se pak někdo z UPC vděčně chytí a začne velkoryse řešit.. Mrzí mě, že na ty blbosti většinou poukáže nějaký, již starší, uživatel. u kterého by se dala historie debat o problematice EPG předpokládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Chápu, i když termín ráno je velmi široký a neurčitý, ale budiž. Není nad to být retiree (teda jen v tomto ohledu, jinak to za moc nestojí, ba přímo naopak).

Otázka pro technika by tedy spíš měla znít: Proč UPC nevysílá osmidenní EPG, resp. proč od osmidenního EPG opět ustoupilo ? I když tato otázka asi patří do kategorie ignorovaných

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Zase jeden, co nevi, jaky je rozdil mezi TRVALE nahranym poradem (tedy mj. prehratelnym kdykoliv jindy a na jakemkoliv zarizeni) a poradem, dostupnym pouze poo omezenou dobu a jen tam, kde je dostupna platforma Horizon...
A to nemluvim o nebetycnem rozdilu v technicke kvalite DVB-C vysilani a te online legrace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami , Retiree napsal:

V tomto vláknu jsme se občas snažili řešit takové nepodstatné věci, jako je například úplné označování seriálů číslem řady i číslem dílu, což se pracovníkům UPC po řadu let úspěšně daří ignorovat nebo odvádět diskuzi jiným směrem... Proto mě celkem fascinuje, když se čas od času najde expert, který poukáže na nějakou veledůležitou hovadinu, jako je zcela zřejmý překlep, které se pak někdo z UPC vděčně chytí a začne velkoryse řešit.. Mrzí mě, že na ty blbosti většinou poukáže nějaký, již starší, uživatel. u kterého by se dala historie debat o problematice EPG předpokládat.

Pokud jsem tím expertem já, tak si dovoluji poznamenat, že chybějící mezera před předložkou je mnohem častější jev, než by se dalo přisoudit náhodnému překlepu. Krom toho je to o tom samém - jednak mizerná zdrojová data (v EPG pozemního DVB-T tyhle chyby nejsou) a jednak uhýbání zpackanému nesmyslu jménem Horizon, kde je pro správnou funkčnost potřeba poničit EPG.

Takže ano - historie problematiky EPG mi známa je (dozvěděli jsme se, že dodavatel dat se změnit nedá - i když dodává data, do kterých ty chyby zjevně přidává on) a poničit úplné EPG je taky potřeba, protože pak by nefungoval Horizon (protože patrně není síla, která by ten nedodělek srovnala). Čili vlastně - proč si tady pořád píšeme? Je to marný...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik  Dnes neděle, 13:00 - kanál Prima - konec EPG příští pátek v noci na sobotu (1:00) - to je EPG na 5,5 dne - dokonce ještě horší jak minulý týden!

 

O 7-mi denním EPG na příští týden nelze vůbec mluvit. EPG na příští sobotu (a to nezmiňuji neděli) u řady kanálů chybí úplně.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...