Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Přidám další poznatek ke svému problému: k tomu, co jsem se snažil popsat dříve je zvláštní, že z večerních programů se mi takhle v podvečer načtou kompletní informace pouze u tří stanic z nějakých 43 dosažitelných. Zcela pravidelně se načte  Nova Cinema, Prima Max, Kino Barrandov

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Při nedávné rozsáhlejší diskuzi o kvalitě EPG se tu celkem jednoznačně prokázalo, že obsah EPG, především názvy seriálů - číslo příslušné řady, zcela vědomě, byť asi ne záměrně, znehodnocuje přímo UPC, externí dodavatel EPG dodává veškerá potřebná data. Nikdy jsem se nepozastavoval nad souběhem vysílaní stejných stanic v SD a HD rozlišení, jsem přesvědčen, že většina populace žádný rozdíl není schopna nezaregistrovat, jen je fascinovaná oněmi dvěma písmeny HD na konci názvu stanice. Dokonce si dovolím tvrdit, že ona většina není schopna rozeznat analogově *) vysílaný kvalitní obsah od někdy mazanice v SD a dokonce i v HD rozlišení.

Takže všichni teď jásáme, že UPC laskavě vyslyšelo přání svých zákazníků a zahájilo vysílání další stanice s přívlastkem HD ve svém názvu... Oné většině zjevně uniká, že stanice Prima Comedy Central vysílá převážně seriály s názvy, které UPC svými zásahy opět znehodnocuje a znemožňuje zákazníkovi výběr toho správného programu...

Netuším, zda již uplynula dostatečná doba, po kterou si David - UPC dovolí příspěvky s tématem řádného značení seriálů (a podobnými) ignorovat , uvidíme...                                          

*) Analogové vysílání je v mé lokalitě od jisté doby většinou nebývale kvalitní (pokud čas od času nahlédnu)

 

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Analogové vysílání je v mé lokalitě od jisté doby většinou nebývale kvalitní

Podivne... ja mel za to, ze analogove vysilani bylo jiz pred radkou let kompletne zruseno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Evžene, podle záložky Uživatelé on line na tomhle fóru i spíš... Zjevně tedy jen náhodou Ti unikla nedávná zmínka, tuším technika, o dalším postupném rušení analogového vysílání v některých dalších oblastech (nemám náladu na vyhledávání). Dokonce i z tabulkovém přehledu elektromagnetického spektra UPC, který sem občas dávám (a snažím se držet aktuální) je zjevné, jakou a kterou část em spektra obsahuje analogové vysílání, opět se mi nechce hledat, dávám tedy sem (platnost jsem v posledních týdnech neověřoval)

Freq_20180320.xls.pdf

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...