Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

I když jsem nedávno sám kritizoval, že se tu objevují příspěvky zaměřené na jednotlivé maličkosti, nedá mi to

Díky některým pseudomanagerům *) UPC, kteří nejsou schopni nebo ochotni zajistit odpovídající EPG, vznikají i takové paradoxy, dovolím si citovat:

ČT1 pátek. 26.10.2018 | 15:40 - 16:35

Božský skeptik Na velkého charakterního herce a člověka Václava Vosku, který se narodil před 100 lety, vzpomínají dcery Eva a Markéta, J. Adamová, V. Galatíková, S. Beneš, R. Lukavský. Rok: ??? Režie: Hrají:

Medailon, věnovaný herci Václavu Voskovi, byl natočen v roce 2001

*) pod pojmem pseudomanager, při znalosti roky kritizovaných problémů s EPG, nechť si každý představí výraz podle své povahy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Před pár lety se, tuším dokonce v tomto vláknu, vedla diskuze o tom, co by mělo EPG také obsahovat. Dokonce asi vznikla jakási skupina pro zdokonalení EPG Jejím prvním, a bohužel jediným počinem bylo vytvoření jakési šablony, obsahující právě zmíněné položky Rok:, Režije: a Hrají:. Tím aktivita skončila, zjevně nějaký důležitý blb zasáhl a iniciátorům pokusu o změnu to do budoucna značně znechutil....

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Jak jsem psal jinde, mám TV Start a schválně jsem přeladil z DVB-T na DVB-C. Jsou tam trošku odlišné stanice. EPG stojí stále za prd, žádná změna k lepšímu.

Navíc některé naladěné programy nenesou v seznamu programů svůj název, zobrazuje se pouze "rezerva" (např. místo Comedy Central).

Stále šlendrián.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...