Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Nezistoval som si tuto statistiku ci su v majorite ti s tymi krabicami ako to tu prezentuje Jack,je to mozne,ale tato vacsina pri zriadovani sluzby je podla mna leniva alebo sa im proste nechce zhanat si,teraz uz skor podpultovy a predrazeny tovar (vedia preco to robia) akym CA modul bezosporu je,a aj z toho dovodu,ze ho UPC aktivne neponuka a volia si tu lahsiu cestu,v tomto pripade krabicu.Vsetci zainteresovani vieme aky brak pustili do obehu,jednoducho smejd a je az tragikomicke,ako si zo svojich klientov urobili testovacích kralikov,ktori cele mesiace testuju a stale je to len lacny nedorobok,ktoreho kvalitu a vzhlad hadam ani netreba komentovat.Co sa tyka ladenia a následného radenia stanic s CA pri zmene programovej ponuky,nemam s tym absolutne problem,nakolko existuje soft pomocou ktorého to mam do 2 minut pekne vsetko usporiadane a tie zmeny nie su zas az take caste.A s prepacenim,ale to je absolutna blbost a zavadzanie davat do suvislosti rezervy s CA.Za mna urcite vyradit SD.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm mezi spoustou uživatelů CAM jsou starší a méně technicky zdatní lidé, co jim jejich děti/známí objednali CA modul, aby právě měli jeden ovladač a mohli sledovat televizi tak, jak byli zvyklí už od dob, kdy chytali jen pár programů ze vzduchu. Když UPC vyřadí nějaký program, každá televize udělá pomalu něco jiného i v závislosti na tom, jak byla nastavena. Některá posune všechny kanály a daná osoba je z toho potom vedle. Některá přeskakuje onu práznou pozici, jiná se automaticky celá přeladí a zruší původní řazení atd.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to hezké, když si lidé pomáhají, ale bohužel to není jednorázové. Když pomůžu, tak se automaticky zavazuji k tomu, že mu pomůžu i příště, jinak jsem ho navedl do pěkné kaše.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nebudu přeci jezdit z Prahy do Mostu pokaždé, když rodičům něco nepůjde na televizi. CA modul jsem jim pořídil právě proto, abych tam nemusel jezdit 100x do měsíce vysvětlovat, jak se ovládá nějaká krabička a proč na televizi musí používat dva ovladače. (příklad).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím, proč a jaké řešení jste zvolil, přesto tato varianta snad nepřináší cestu 100x měsíčně, ale pokud udělá UPC akci 2-3x ročně, tak je to přijatelný kompromis a dobrá možnost se s rodiči, přáteli vidět. ;-) 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám dva CA moduly a dvě televize Sony, dnes už ne nejnovější.  S laděním nemám problém, automatickou aktualizaci mám vypnutou. Jen když vím, že něco bylo přidáno, tak to zapnu. Naladí se jen nové programy a ty přesunu na požadované místo. Stejně jako jiní pisatelé požaduji jednoznačně možnost vlastního setřídění programů. Jedna televize - jeden ovladač, další samozřejmost. Měla by být  dána možnost využití všech vymožeností moderních televizí. Chápu ale, že někteří lidé mají  s přesunem programů problémy. To ale zpravidla mají jak s modulem, tak s ovládáním"krabice".  S vyřazováním duplicitních SD programů by se mělo začít. Jinak si myslím, že nějak provozovatelům TV stanic dochází dech. Poptávka po pouze televizních programech už asi neroste, spíš naopak. Některé stanice končí dříve než začaly vysílat. Nedělám si iluze o nějakém výrazném navýšení programové nabídky. Navíc prioritu má stále více internet.  A dává netušené možnosti i konzumentům. 

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza333

naprosto s tebou souhlasím, u Sony není problém. samozřejmě jsem zastánce CA a né nějákých dalších krabic ,před několika lety jsem ty krabice měl 2 kusy no hrůza ani vidět po přechodu na CA vše chodí bez problémů aktualizace probíhá přesně tak jak píšeš nebo to jde i ručně, já to neposouvám v TV ale je na to od Sony program jde to jak píšeš ručně bez problémů. Nevím proč UPC prosazuje ty svoje krabice co mi to přinese. Každá trochu slušná tv umí nahrát co chceš a nějáký zpětný sledování no nevím co je to za přínos. Pokud má někdo zájem si něco nahrát a nechat si to na HDD tak pokud vím tak to stejně z tý krabice nejde vyndat, myslím do PC udělat třeba střih,pokud to jde tak poradte rád se poučím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza333

když tě tady mám tak mi prosím vysvětli čím omezuju sám sebe když mám CA a né krabici, já to nikomu neberu když to chce tak prosím ale čím omezuju sebe to mi není jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

p.Jack sa pravdepodobne nerad opakuje...vsetko to pekne zhrnul o par prispevkov vyssie.Pre nas CA pozitívnych je jeho nazor ukradnuty a zaroven smejd krabica obmedzujuca vo viacerých aspektoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...