Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník Erb

Řekl bych, že je čas se začít ve velkém obracet na UPC a žádat prodej CA modulu. Jinak se o našich požadavcích a pocitu diskriminace nedozví, David za nás evidentně nijak bojovat nebude :(

Mimochodem evidentně nikoho z nás, co tento modul chceme vlastnit, nijak netrápí, že nebudou dostupné novější služby, takže problém bude jinde než v proklamovaném orientování na další služby.

Ono je totiž jasné, že pronájem UPC vydělá MNOHEM víc než prodej a to přece nemůže žádný podnikatel přenést přes srdce a proto byl prodej zastaven .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Erb
před 1 minutou, Evzen napsal:

To se nedozvi ani tak... kikina na infolince (nebo nekde na stanku UPC, popr. obchodni zastupce) te vyfakuje, ze se neprodavaji a tim to hasne...

Nemyslel jsem kikinu na infolince, ale nějakého obchodního zástupce a výš. Určitě by se tu našel někdo zevnitř, kdo by poskytl emailové adresy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UPC o tom žeje velká poptávka po prodeji CA modulů určitě moc dobře vědí, jenže jak psal David , UPCse snaží protlačit své setoboxy s funkcemi jako je videoteka a zpětné shlédnutí.

Buďme rádi že moduly alespoň pronajímají, i když informaci o tom naleznete jen v ceniku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Erb
před 2 hodinami, tomus napsal:

V UPC o tom žeje velká poptávka po prodeji CA modulů určitě moc dobře vědí, jenže jak psal David , UPCse snaží protlačit své setoboxy s funkcemi jako je videoteka a zpětné shlédnutí.

Buďme rádi že moduly alespoň pronajímají, i když informaci o tom naleznete jen v ceniku.

Jedna věc je "vědět" a druhá "muset to číst denně několikrát v mailech" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Patri.k

Mám menší technický problém. Když zapnu televizi, tak normálně vyskočí okýnko s ověřením. Vše funguje dobře. Ale po nějaké době, když už televize běží, mi vždycky vyskočí tohle a musí to furt dokola zavírat. Chtěl bych se zeptat čím to může být? 

CA modul.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Neviem aký to je tv ale ja mám Sony a tam v nadstaveniach CI modulu da dajú povypínať správy od poskytovateľa, upozornenia atď. Pohrabal by som sa v menu telky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

To by bylo ideální řešení... Ale nikde nevidím možnost vypnout ty oznámení...

V nastavení pod položkou Nabídka CI vidím: Stav predplatneho, Stav udalosti, Stav plateb, Zmenit CA PIN, Objednani modemem, Informace o Conax CA, Zprava, Jazyk, Stav zavadece, Informace o CI+. Je to nějaká konkrétní položka?

Zkoušel jsem už volat i na technickou podporu, kde provedli nějaké opětovné spárování na dálku, to nepomohlo. Mám doma dva CA moduly, takže jsem to zkusil prohodil. Jestli není náhodou problém v televizi. Ale začalo to dělat na druhé televizi. Takže je jasné, že je problém v ca modulu nebo kartě. Kdybych ho měl pronajatý, prostě by to nejspíš jen vyměnili. Ale problém je, že mám ca modul odkoupený. Nechají mě znovu ca modul odkoupit?  Navíc, podle mě nemusí být problém v ca modulu, ale třeba v jejich kartě. Jenže to možná na místě ani nezjistí a brát si od nich novej ca modul, když ten můj nemusí být vadnej? 

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud je mi známo, v síti UPC se používají CAM od TechniSatu (staré, CA) a novější od SMiT (CA, CA+) s nepřehledným množstvím různých verzí firmwaru. Občas se vloudí chybička do vysílaných dat a i ta data (informace o způsobu kódování, informace o předplatném, ..)nejsou vysílána zcela pravidelně.

Neukvapuj se s nákupem nového CAM a zkus to po nějakou dobu přežít....

Já bývám občas zaskočen, když někdy v polovině měsíce přepnu na kódovaný kanál a vidím stejnou nebo podobnou hlášku (nebo taky ne a pak se divím nebo kleju) :(

Jednou (pouze jednou) jsem dokonce prostřednictvím CAM dostal Zprávu, už si nevzpomenu, o čem. UPC tuto službu CAM z nějakých důvodů nevyužívá

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

No, tomu bych rád věřil, ale vzhledem k tomu, že se to objevuje opakovaně v pravidelných intervalech. Tak moc nevěřím tomu, že to přejde. Ale určitě počkám a uvidíme. Třeba to přestane vyskakovat, když tomu dám přes noc oddych. :D

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Svého času jsem měl 2 CAM ve skříni několik měsíců. Po jejich opětném nasazení do služby jsem čekal desítky hodin (do druhého dne), než oba přijaly všechna data o předplatném...

Ta potřebná změna může přijít (pokud) i za několik dnů, možná se i ozve někdo další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...