Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

A co na to David?

Ono u těchhle Level-1 informací jde většinou o to,  že levá ruka neví co dělá pravá a že co operátor to odlišná informace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku si klienti mohou pořídit CAM za vydřidušskou cenu - ale aspoň se zárukou. U nás jen pokoutně a s obavou, že naletí. A při nedostatku se cena po bazarech taky šplhá  vysoko a člověk nemá žádnou 2letou záruku.  

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s kterou částí konkrétně? Jo, UPC si s CI/CAM naběhlo samo. Chtěli nalákat i lidi, co STBox nechtěli. Záměr hezký. Ale tehdy ty služby byly jinde. Nevadilo to. Dnes už se to však nikomu nevyplatí a tito lidé sami sebe, UPC i ostatní zákazníky omezují. Možná je to tvrdě napsaný, ale je to tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je podle mě absolutní nesmysl. To, že má někdo CI modul, tak tím  neomezuje sebe a už vůbec ne ostatní zákazníky. Já bych si set-top-box klidně vzal, ale pro mě je prostě nepřijatelný nemít možnost seřadit a očíslovat si kanály podle sebe. Dokud to půjde, tak si CI modul nechám, určitě si dobrovolně nebudu brát set-top-box, kde si nemůžu udělat tak samozřejmou věc, jako je řazení kanálů.

Ale s UPC jsem 100% spokojený, jak s TV, tak s internetem. Jen doufám, že na ty současný set-top-boxy nebudu muset přejít nikdy.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jacku, každý asi bude mít trochu jiný názor, ale to Tvé tvrzení, že příznivci CA modulů omezují ostatní zákazníky UPC a rozvoj UPC obecně je, tentokrát velmi souhlasím s Tommym, naprostá hovadina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Ptám se znovu. V čem je mé tvrzení nesmyslné, když to máte černé na bílém? 

Já si myslím, že je blbost to, že by to lidem s CA modulem vadilo, muset si často přesouvat a znovu ladit nový kanály. Prostě pokud někdo má CA modul, tak musí počítat s tím, že při každý změně si to bude muset naladit sám a nevidím v tom problém. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já bych jen přivítal, kdyby se ty duplicity smazaly a ty SD programy zmizely -a místo nich byly novinky v HD.  Ale doteď jsem si myslel, že ty SD jsou tam kvůli lidem, kteří mají starou televizi nebo teď už spíše kvůli těm, kteří mají třeba druhou starší TV v kuchyni, dětským pokoji atd.

Tak trošku mi připadá, jako by se předpokládalo, že ti, co chtějí CA modul jsou ti konzervativní a naopak že STB je krokem vpřed. Já to třeba vnímám úplně naopak, nejde jen o nemožnost řazení kanálů, ale pokud vím, tak tam nefunguje ani Hbb TV - a tu prostě zpětné zhlédnutí nemůže 100% nahradit - hlavně u ČT a jejího iVysílání, ale i u jiných stanic, který tam mají zajímavej obsah.  Další věc jsou aplikace, jako např. HBO Go atd. Myslím si, že ta možnost vybrat si mezi STB a CA modulem by se měla zachovat, protože obojí má svoje klady a zápory a každý zákazník má jiný priority.

Ale samozřejmě je to věc UPC a ta má právo si to dělat jak chce. Pokud se rozhodne CA moduly nepodporovat, tak s tím stejně nic nenaděláme. Ale opravdu jsem předsvědčenej, že ti, co CA modul mají, by to vyřazení SD kanálů jen uvítali, přeladit jednou za čas TV není zas nic tak těžkýho.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skupina zákazníků TV přijímačů s CA modulem a kartou od UPC není problém. Prostě si to přeladíme, naopak, my jsme ta skupina zákazníků, která si tuto kombinaci pořídila a měla by rozumět tomu, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto řešení. Rozhodně tato skupina zákazníků obsahuje větší procento lidí, kteří tuto úpravu programové nabídky ocení a chtějí ji. Pryč s duplicitními placenými SD kanály.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...