Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
Právě teď, Evzen napsal:

A JAK si ho mam koupit? Na to se ptam.
Nechci slyset o zadnych bazarovkach... JAK ho koupim u te LIcy, kdyz oni tvrdi, ze ho - prave kvuli UPC - neprodaji?

Evžene, můžete si ho koupit i přes Licu, kde dostanete nový kus. Zkuste to a uvidíte sám ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Tykání je moje chyba, takže se ti omlouvám :) 

Už jsem se to snažil vysvětlit, chceme, aby co nejvíc lidí využívalo nadstavbových služeb zpětného zhlédnutí a videotéky My Prime. Pro většinu lidí je to velký bonus a benefit. Chápu ale i druhou stranu, která nemá o tyto věci zájem a pokud ano, zařídí se jinak (chromecast, airplay) a upřednostňuje CA Modul, před dalším zařízením u televize. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 2 hodinami, David - UPC napsal:

Musím opět upozornit, že přes CA Modul nefungují služby Horizon, proto jej aktivně nenabízíme. 

A ja tiez musim opäť upozornit,ze aj pri pouzivani CA modulu tieto sluzby (my prime,archiv) elegantne vyuzivam prostredníctvom laptopu a cpat,niekomu nepriamo vnucovat nieco co si nepraje nepovazujem prave za najstastnejsi sposob biznisu.

20151218_083109.jpg

Snímka obrazovky (51).png

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovoriac o tom, ze napr. v mojom pripade mam 3 CA moduly - jeden v TV, dva su vo vlastnom STB (nie Kaon :-)), ktory dokaze streamovat po LAN a nahravat (vo formate, ktory viem dalej spracovat v pripade potreby) viacero programov naraz (stacil by aj jeden CA, keby mal povoleny sharing)! Archiv si predsa mozem pozriet na pocitaci/tablete..

Kedze na SK "cihlu" nemame (tazko povedat, ci je to dobre alebo zle, ako tak citam), ostavaju iba Kaon STB.. a tie teda velka vyhra nie su, bol som jeden z prvych uzivatelov Kaon STB s HDD :-)

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 2 hodinami, Evzen napsal:

Ja jsem se sluzbami, ktere mne konkretne UPC dodava, spokojeny... protoze jsem v te dobe jeste bez problemu CAM dostal (a klidne priznam, ze ho mam v pronajmu, prestoze uz jsem ho nejmene dvakrat preplatil.

 

Preco zbytocne preplacat?Mne sa investicia pri odkupeni dvoch CA uz davno  vratila.Treti mam darovany od známeho,takze max spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 27 minutami, cvancara napsal:

Jenom se tak koukam a (receno slovy mobilnich operatoru) u nas je specificky trh.

 

 

Len doplnim,ze v ponuke ho ma aj upc.sk aj ked na ich stranke tato moznost nie je.Da sa vyzdvihnut na obchodnom centre.

Snímka.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Trochu som dnes vytazil online sales len tak zo zvedavosti.Prenajom 2,90€...odkupenie 80€.Ja mam dva CA este za 60€ za jeden.Mam tiez ten pocit,ze upc.sk sa tiez ubera tou istou cestou ako cz,aj ked kto velmi chce,tie informacie si lahko najde.

Snímka1.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...