Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
před 20 hodinami, Marek-26 napsal:

Ano, umí spárovat, jen jen tam ta prodleva při doručení 🙂

@ski1961Máte k němu i kartu či nikoliv? Chcete ho zapojit na smlouvu jako další zařízení (pozor, maximum je 4 zařízení na DTV) nebo namísto jiného? Popřípadě mi pošlete do SZ číslo toho modulu, nechám prověřit, zda se nachází v systémech UPC.

děkuji všem za reakce, ale myslím, že tato poslední strana se dost odchýlila od tématu CA modulu, přece jen téma set-top-boxu je myslím jinde..

@Marek-26kartu k modulu samozřejmě nemám, tu vrátil bývalý majitel, když rušil smlouvu s UPC. Mám už ten modul asi 2 roky v šuplíku a když jsem ho tehdy kupoval, tak už jsem si ten modul tehdy ověřoval na UPC před koupí,abych si ověřil jeho legalitu a už tehdy mi na UPC potvdili, dle S/N modulu, že je modul v pořádku, jinak bych ho nekoupil. Mně jde prostě jen o to, zdali je možné ten modul navést do systému, protože už takto mi zůstala doma z modemu Technicolor cihla, který jsem taky zakoupil a mezi tím to operátor zrušil a již není možné tento modem zavést do systému a musím tedy platit pronájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

@Marek-26asi jsem zapomněl předtím napsat, že já nemám zatím kabelovou tv objednanou. Mám jen jejich pevný tel., internet, jehož součástí je i nabídka tv Start přes dvb-t a tu zatím takto sleduji, ale uvažuji o té nabídce Klasik po kabelu. Takže chápu te správně, že by to mělo jít a operátor by mi měl poslat jen přístupovou kartu do modulu, kterou předem spáruje s tím modulem ? děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
před 38 minutami, Evzen napsal:

Doprčic, nevyjadřujte se jako Tataři... Do systému se nedá nic NAVÉST... leda tak řízená střela... Do systému se dá něco ZADAT!

netušil jsem, že se tady bude řešit, reagovat a dělat z někoho tatar, kvůli tomu, jestli se napíše navést nebo zadat..myslím, že podstatné je to, že většina tomu rozumí a ví o co jde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...