Přejít na obsah

Poradíte se set top boxy?


Návštěvník PetrPecha

Doporučené příspěvky

Já mám TV Sharp, kterou sem dlouho vybíral (asi před 4 lety) a jsem s ní velice spokojený. No ale v té době neměla DVB-C tuner. Takže jsem bohužel odkázaný na STB. Ten CA modul samozřejmě pořídím, ale do STB. No a pokud "cihlička" bude ještě ve stavu, v jakém momentálně "funguje", tak holt STB z mimo UPC provenience. To se nedá prostě nic dělat. Zatím mě dobře slouží Kaon B3001. No ale jednou odejde, to je jasný.

Pak je další možnost - mám inet od Grape sc, jsem velmi spokojený. Grape už několik let nabízí i TV, ale je to systém IPTV. No a do toho se mě moc nechce.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrPecha

Moc Vám všem děkujeme za rady. Minimálně to už nevidím až tak černě.

 

Proč tady ještě nezazněl názor cihla + modem ? Případně CA modul + modem nebo vlastní stb + modem.

 

Vlastní stb UPC povolí? To by asi bylo nejlepší. Jaký stb by např. připadal v úvahu? (= umožnit nahrávání jiného programu, než sledujeme na TV + připojení modemu do místnosti s PC aby zůstalo separátně přes do zdi a lišt zabudovaný koax)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Můžeš mít svůj STB + v pronájmu od PC CI+ modul s kartou + v pronájmu nebo koupit od UPC modem. Já mám modem v pronájmu a zatím se mi to vyplácí - 2x výměna díky závadě (vždy těsně po 2 letech) a dvakrát díky změně rychlosti za posledních 6 let (a do budoucna se ještě rychlost určitě měnit bude, takže modem bych nekupoval, jen pronajmul).

Co se týká STB, je potřeba si ověřit, jestli spolupracuje s CI+ modulem (tím od UPC), starší CI moduly už UPC nenabízí.

Např. zde:

http://www.omko.cz/kabelove-prijimace/

STB AB Cryptobox nebo Technisat (záleží na financích, Technisat je propracovanější a spolehlivější) mají výhodu, že lze nahrávky zkopírovat a zpracovat v PC.

STB od UPC - "Cihla" má vestavěný disk, umí nahrávat 3-4 programy, ale nelze je dostat ven, STB Kaon nahrává na Tvůj externí disk, do PC lze ale dostat jen nekódované kanály (ČT1+2, Primu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám modem v pronájmu a zatím se mi to vyplácí - 2x výměna díky závadě (vždy těsně po 2 letech) a dvakrát díky změně rychlosti za posledních 6 let (a do budoucna se ještě rychlost určitě měnit bude, takže modem bych nekupoval, jen pronajmul).

 

Já bych to neviděl tak černě. Když se koupí modem Cisco nebo Ubee, tak to bude fakat a koupí si svůj vlastní router a nebude na nic nadávat.

Jedině, co se vyplatí koupit je Technicolor a nebo počkat na nový modem. Stačí ať to nekupuje přímo od UPC, ale z aukra/bazoše a úspora tam bude:-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Potřebuji poradit jak to udělat: mám v televizi ten CA modul, mám cihlu. Nechci přijímat televizi z cihly, ale napřímo kabelem a zároveň využívat cihlu na videotéku a nahrávání. Mělo by to jít, když jsem měl Handan, tak jsem to tak měl. Ale nějak jsem to zapoměl... Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...