Přejít na obsah

Poradíte se set top boxy?


Návštěvník PetrPecha

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Na satelitních boxech je standardem ten permanentní. Používal jsem deset let s jedním hdd, stb jsem vyměnil několik za ta léta jen hdd šel stále ten původní. A spotřeba hdd sorry to nemá cenu řešit... Ten permanentní Timeshift je dle mě normálně použitelný narozdíl od nesmyslu v malém boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak muzu mit box typu cihla a zaroven modem? Nekomu tady radite, at si ve sklepe necha modem na net a nahore v byte ma cihlu. Jak lze dosahnout toho,aby mi upc pri instalaci cihly zaroven nechali modem a nedoslo k jeho deaktivaci? (pripadne i odebrani,pokud jej mam v najmu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme měli technika s cihlou, jelikož na upc centru nám řekli, že ji můžeme mít jen jako nahrávací settopbox a k tomu modem,ale technik nás ubezpečil, že tak to nejde, protože cihla musí být na data a to bychom zlikvidovali zapojení modemu.Takže jsme s díky odmítli, jelikož nepřipadá do úvahy tahat z obývaku od cihly kabely k počítačům na druhou stranu baráku. Jsem zvědavá jak se to bude řešit dál. O nějakém rozbočovači či rozdvojce na data výstupu nepadlo ani slovo. Prý takhle v tomto stavu našich rozvodů neproveditelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...