Přejít na obsah

Poradíte se set top boxy?


Návštěvník PetrPecha

Doporučené příspěvky

Co třeba mít kabel koaxiální zapojený rovnou do TV a cihlu přes HDMI ? Že, by? Ale nechápu, proč to máte tak blbě řešené. Koupím si snad externí disk píchnu ho rovnou do Tv a nahrávám. Videotéka zatím stojí za prd. Nic nového tam nepřidají furt to stejné nic, co by se nedalo spustit z PC.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
...nechápu, proč to máte tak blbě řešené. Koupím si snad externí disk píchnu ho rovnou do Tv a nahrávám. Videotéka zatím stojí za prd. Nic nového tam nepřidají furt to stejné nic, co by se nedalo spustit z PC.

:thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
...nechápu, proč to máte tak blbě řešené. Koupím si snad externí disk píchnu ho rovnou do Tv a nahrávám. Videotéka zatím stojí za prd. Nic nového tam nepřidají furt to stejné nic, co by se nedalo spustit z PC.

 

... a když se chce na něco jiného dívat a něco jiného nahrávat, tak je mu ext. disk u TV na dvě věci ----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci pouzit rozbocovac na koax.

 

pozor rozbočovač mezi cihlou a TV zásuvku nepoužívat! Cihla musí být zapojena napřímo hned do TV zásuvky DATA. Jak technik uvidí rozbočovač tak hned prská, vlastní zkušenost!

 

PS: proto jsem tu cihlu vrátil ,nemohl jsem používat HbbTV a další věci co fungují pouze na televize.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Tak to asi nejde. Do cihly musí koaxiální kabel. Aspoň si myslím. Mám Sony s Androidem. Je vidět, že názorů je hodně, ale který je dobrý? UPC mně řeklo, že to nejde! Sony se mnou o problémech s televizí se nechce bavit, dokud si nevyřeším přímý vstup signálu do televize. Box Horizon Go je polozmetek, takže se může i podílet na mršení obrazu. Zároveň však doma stále nahrávají, tak se toho nechci zbavit, neboť to je zatím jediné, co mně na cihle dobře funguje. Internet mně vypadne 5x denně a ta obsluha televizoru přes setbox je jako v počátcích televize. Odstrašující, nepohotová. Nedá se srovnat s obsluhou dálkovým ovládáním od televize, kde si i v pohodě seřadím kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Do mediaboxu ("cihly") je koaxiálem (a jen koaxiálem) přivedeno celé spektrum signálů d asi 15 MHz až 850 MHz a současně slouží jako zpětný kanál (upload) internetu. V účastnické zásuvce pro TV je tento zpětný signál odfiltrovaný, ale rozbočením koaxiálu (tedy celého spektra) by se do tv signálu zaváděl i ten zpětný kanál a docházelo by k rušení.

Samozřejmě i to lze technicky řešit, ale to je nad rámec tohoto fóra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám také umřel nahrávací set top box a tak jsem volala na podporu UPC. Náhrada v podobě použitého vráceného není.Na dotaz , jestli by nešel nový (cihla) použít jen jako set top box , protože internet máme ze sklepa ze zásuvky UPC veden od modemu k počítači kabelem a k televizi v obýváku by nešel přivést, jelikož nechceme rozvrtávat novou podlahu, mi bylo řečeno, že mě přepojí na prodej, jak by to bylo s cenou a všechno jim vysvětlí. Po přepojení jsem se dozvěděla, že prostě datový kabel musíme přivést, aby byl kvalitnější obraz. Nechápu... Navíc cihla nemá anténní výstup a my nyní posílali signál dál do další televize, což jsem zjistila podle návodu k použití. Takže asi neřešitelná situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...