Přejít na obsah

HBO GO


Pavel m

Doporučené příspěvky

Hbo go mi nejde, jednak mi to běželo přes Google Compression Proxy a jednak včera mě to ne detekovat v ČR, dnes to běží, ale cuká. V Google Chrome dev jsem vypnul NPAPI, takže už jen IE a Firefox. Mimochodem Spartan ve Windows X nebude mít pluginy zatím vůbec, ale slibují emulaci IE.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, poslední zhruba dva měsíce mám problémy s HBO GO na televizi Samsung UE48H5570 při sledování seriálu s titulky mi titulky stále vynechávají, a pak třeba po několika sekundách se rychle za sebou vypíšou už mimo scénu, nedá se na to dívat. Dřív to fungovalo fajn, ale teď se s tím nedá na nic dívat. Nevím jestli je chyba v připojení, mám UPC 120M, jsem připojenej přes Wifinu v TV, takže buď je chyba v aplikaci HBO GO nebo ve wifině v TV. Nemáte někdo obdobný problém, popř. řešení? Aplikaci jsem samozřejmě zkoušel oddinstalovávat a nainstalovat znova a firmware v TV mám nejnovější.

 

Díky za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Kdyz pominu fakt, ze bych si uz Smasung Smart TV nekoupil, tak popisovane chovani v HBO GO me neprekvapuje. Me uz HBO GO over Samsung provadelo pekne vylomeniny. Vzdy se to, zaklepat, po nejake dobe (vetsinou tak po tydnu), vzpamatovalo, ale nadseny z toho nejsem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, poslední zhruba dva měsíce mám problémy s HBO GO na televizi Samsung UE48H5570 při sledování seriálu s titulky mi titulky stále vynechávají, a pak třeba po několika sekundách se rychle za sebou vypíšou už mimo scénu, nedá se na to dívat. Dřív to fungovalo fajn, ale teď se s tím nedá na nic dívat. Nevím jestli je chyba v připojení, mám UPC 120M, jsem připojenej přes Wifinu v TV, takže buď je chyba v aplikaci HBO GO nebo ve wifině v TV. Nemáte někdo obdobný problém, popř. řešení? Aplikaci jsem samozřejmě zkoušel oddinstalovávat a nainstalovat znova a firmware v TV mám nejnovější.

 

Díky za případné odpovědi

Zkuste napsat přímo do HBO.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Ad samsung tv... ja bych spis premyslel, jestli je v poradku aplikace, protoze ta ridi v danou chvili vse. A zrovna tahle aplikace je vcelku bes. Jsem vcelku rad, ze me samotnyho hbo go az tak moc netankuje a vyuziva to jen zena (o;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...