Přejít na obsah

HBO GO


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Este vcera sa dalo prehravat.Dnes mi vybehla hlaska,ze mam nainstalovat plugin pre Silverlight.Ale pri inatalacii vypisuje,ze je uz nainstalovana rovnaka verzia doplnku Silverlight.Co s tym,nejaka rada?

 

Snimkaobrazovky372v6g.png

 

Snimkaobrazovky38f2w6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

S novou verzi Chromu (od verze 42) se vyskytly se Silverlightem a HBO GO problémy.

Zkus do adresového řádku napsat: chrome://flags/ a tam ručně aktivovat rozhraní NPAPI. Pak restartuj prohlížeč Chrome.

http://www.zive.cz/bleskovky/v-novem-ch ... fault.aspx

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Netuším mě to funguje Chrome (Verze 42.0.2311.90) a nic sem nenastavoval, ale vetšinou stejně koukám na tabletu s androidem přes applikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Predcasny optimizmus a na svete je dalsi problem."Zariadenie pre zakaznika nie je povolene". :shock: Som prihlaseny a trailer prehrat ide.

 

Snimkaobrazovky41ph6p.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

A nepřekročil jsi počet zaregistrovaných zařízení - Max 4 nezávisle na druhu

Jestli to není bráno jako další, já teda co teď koukal do nastavení tak tam mám jen Tablety a mobil, ale PC tam není vydět ale asi se bude počítat taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Pokial by som prekrocil pocet registrovanych zariadeni ani sa do HBO GO neprihlasim.Prihlaseny som.

 

Snimkaobrazovky42uf99.png

 

Edit:Vyriesene.Problem bol v chrome 41,pod ktorym som bol prihlaseny este pred tym ako sa mi aktualizoval na 42.Po odhlaseni zo 41 a opatovnom prihlaseni na 42 filmy idu prehrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...