Přejít na obsah

HBO GO


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Nemám ověřeno ale počítám že se přihlásíš, jak by jsi pak mohl odebrat starý/ztracení/nefunkční zařízení než ze na novám se přihlásíš a zablokuješ předchozí.

Jen mě zaráží ze tam máš to Chrome nebo spíš teda že já ho u sebe nemám a přitom na PC sem si teď pustil Hru o trůny , a koukám už je i Aplikace pro Samsung TV -super doma přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Ja to overene mam,ze sa neprihlasis ked prekrocis limit zariadeni.UPC mi vzdy na poziadanie restartovalo HBO GO ked som ich kontaktoval cez FB a nemusel som cakat do konca mesiaca kedy mozes pridavat nanovo dalsich 5 zariadeni.Pre Samsung TV to bolo uz od zaciatku ako sa HBO GO spustilo :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě pro změnu zase HBO GO zlobí jinak. U některých pořadů mi to napíše, že "Aplikaci se nepodařilo načíst data ze serveru. Prosím, zkontrolujte internetové připojení, popř. nastavení firewallu nebo jiné programy/doplňky, které by mohly blokovat spojení. Pokud problém dále přetrvává, informujte o této skutečnosti svého operátora."

 

Už se mi to stalo jednou, asi před měsícem, ale po pár dnech, než jsem se stačil kontaktovat UPC, tak se to spravilo. Teď se to objevilo znovu.

Internet samořejmě normálně funguje, firewal, ať zapnutý či vypnutý, na to nemá vliv, o žádných jiných blokujících programech či doplňcích nevím. Ale hlavně je podivné, že se to děje jen u některých programů. Např. se mi nedaří přehrát epizody seriálu "V odborné péči". U jiných pořadů (naprosto drtivé většiny) přitom funguje přehrávání naprosto v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

HBO Česká republika ‏@HBO_CZSK

Problémů se Silverlightem už bylo v poslední době moc...tak jsme včera večer konečně přešli na nový přehráváč v HBO GO. Vyzkoušejte sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...