Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník ovce

Zdravím,

mám z mediaboxu připojený zvuk pomocí spdif a na některých kanálech, např. Prima Cool nejde zeslabovat a zesilovat hlasitost. Na Barrandově zesílení a zeslabení normálně funguje. Setkal se s tím někdo a ví jak toto vyřešit. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám internet od UPC, modem je ešte ten starý, bez wifi, čiže to mám prepojené s routrom dlink, po aktualizácii kaon 700 na Horizon, a pripojení ethernet kábla kaon 700 a router dlink, mi na kaon nejde internet, píše ze pripojte ethernet kábel, pričom pripojený je. Po zapojení modemu od UPC rovno do kaon 700, ethernet funguje. Čiže je asi nejaký problém cez ten router, ale ten funguje na pc, aj cez WiFi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Provedl jsem aktualizaci na Horizon a pozoruji pár změn.

 

1) Nahrávání pořadů dříve fungovalo, jak rychle přes pausu, tak po nastavení. Nyní nefunguje pausou a píše to Uvolněte místo na disku. Disk má cca 200 GB a byl naformátovan.

 

2) Nefungují programy - No Acces(9) Please check your smartcard. Fungují jen ČT, Nova a Prima, zbytek nejede. Dříve jelo.

 

3) Někde jsem četl, že půjde zpětně zhlednutí i přes box. Funguje to už?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2) Zavolejte na technickou podporu a požádejte o refresh případně o zaslání obnovovacího signálu

 

3) Měl by Vám přijít dopis spolu se SMS a nejrychlejší bude, když se podíváte do MojeUPC a tam uvidíte termín, kdy Vám spustí zpětné přehrání.

Tzn. mně to už jede

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník black13

V blizkej buducnosti maju byt na mojom stb spristupnene funkcie Horizon. Zaujimalo by ma, ci je mozne po aktualizacii a nastaveni STB vyuzivat funkciu Archiv bez pripojenia na kabel UPC, teda iba s pripojenim na internet. Vdaka za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...