Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrmatula

Dostal jsem dnes tenhle settopbox , připojil jsem ho ethernetovým kabelem do mého routeru. A všimnul jsem si, že o ip adresu žádá settop box přes DHCP můj router. Je možné nastavit settopboxu pevnou ip adresu? Nebo je nutné vždy používat DHCP?

V nastaveni settopboxu jsem žádné nastavení sítě nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

jestli chceš aby stb měl stale stejou IP tak to nastav opačně, na svém routru si nastav aby dával MAC adrese STB vždy IP co požaduješ když to potřebuješ.

V nastavení STB toto nenajdeš a pochybuji že by se nad tím uvažoval tam dělat ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem dnes tenhle settopbox , připojil jsem ho ethernetovým kabelem do mého routeru. A všimnul jsem si, že o ip adresu žádá settop box přes DHCP můj router. Je možné nastavit settopboxu pevnou ip adresu? Nebo je nutné vždy používat DHCP?

V nastaveni settopboxu jsem žádné nastavení sítě nenašel.

nejspíše záleží na tom, jak jsi nakonfiguroval síť v tom STB. Pokud jsi dal připojit ke stávající síti, tak se následně chová jako wifi router s wan portem

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrmatula

V STB jsem síť nekonfiguroval ani jsem, tam žádnou konfiguraci sítě nenašel. Jenom při prvotní instalaci to chtělo potvrdit, že je připojený ethernetový kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mikis

Dnes mi byl vyměněn můj stávající Kaon KCF-B4003HCO za tenhle malý zázrak, už teď lituji že jsem s tím souhlasil. Chtěl bych se jenom zeptat vás co ho máte již delší dobu zda je normální aby se nabídky po stisknutí tlačítka objevovali a mizeli tak s přibližně cca 3 vteřinovou prodlevou a set-top box přestával komunikovat s televizí při sledování programu. Musím vždy v TV přepnout vstup a pak to zas běží, set-top box se nerestartuje jen prostě nedává signál. Je to pochopitelně nějaký repas zadní strana je celá poškrábaná, pomůže tomu uvedení do továrního nastavení nebo to rovnou reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak žádný rychlík to není (stb s pomalejší odezvou jsem ještě neměl), ale 3 sekundy to normálně trvat nemá. Zkuste restartovat a když to bude pořád stejné, tak reklamujte. Čím to je nevím, ale u tohoto stb s Horizonem se může stát, že po restartu něco nefunguje atd. viz můj příspěvek výše na této stránce. Nestává se mi to naštěstí pokaždé, ale cca jednou za 10-15 startů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...