Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav
Nevíte někdo, jak si zobrazit sílu a kvalitu signálu na Kaonu KCF-SA700? V poslední době mi začal zamrzat obraz a nechci zbytečně platit výjezd technika na změření signálu. Na TV Sony s CA modulem je signál bez problémů, na STB AB 650 HDC mi signál dost kolísá (síla signálu občas mezi 11-70%, občas je na 98 %) Díky.

 

Tak jsem zjistil jak se dotat do servisního menu (tam jedině jde vidět sílu signálu).

Vytáhnout Kaon ze zásuvky, při opětovném zapojení do zásuvky zároveň na ovladači stisknout a držet modré tlačítko (i) a držet, dokud to nenaběhne.

Třeba to někomu pomůže :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník carlos74

...no v tom řazení programů udělali pěknej zmatek

...já mám třeba Kaona(HD PVR) a tam se to z novýho řazení vrátilo na to starý

ale u CAmodulu to znovu přeskočilo do novýho takže ve výsledku je to u každého úplně jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli nemate podobnou zkusenost. Pokud je pripojen jen anteni vstup stb ma problemy s programy se slabsim signslem bud cukaji nebo jede jen zvuk. Pokud se se na vystup pripoji kabel s nezapojenym koncem o neco se to zlepsi ale u nejslabsich stanic (TA3 cnbc Barandov korejci a vsechna radia) potize porad jsou Jakmile se pripoji druhy konec do tv jeste se to zhorsi ale porad to neni tak spatne jak kdyz na vystupu neni nic. Zesilovac ktery v TV ty slabe stanice dokaze zvednout skoro na dvojnasobek se Stb neudela nic. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Sice je to poněkud vzdálenější téma, nicméně jsem reagoval a testnul... (žádný STB už dlouho nepoužívám)

Kanál pro ladění set-top-boxů 170.5 MHz, 5000 kS/s, 64QAM

Ve vysílaném streamu se objevila v klíči NIT PID = 16 - Actual Network v jednotlivých multiplexech TransportStreamID = xyz . mno000 kHz další položka Logical Channel Number, kde jsou patrně čísla stanic dle aktuálního řazení UPC, logická čísla stanic pro řazení...

Víc jsem nezkoumal, jdu spát...

 

Edit

Asi sem se trochu unáhlil, ráno vypadá vše jinak, sypu si popel na hlavu...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Otestoval jsem poslední aktualizaci a výsledek?

Pro:

- podstatně rychlejší odezvy jak v menu tak i ve videotéce, plánování nahrávek, přepínání programů, EPG

teď už je HD Mediabox dobře použitelný, to se povedlo

 

Proti:

- stále nemaže nahrávky z připojeného HDD, ať už je smažu jednotlivě nebo přes Menu - Smazat všechny nahrávky.

Smaže je pouze ze seznamu nahrávek, na HDD zůstávají stále

- není opravena (jen částečně) závažná chyba nahrávání programu, který pokračuje přes půlnoc. Např. ČT1 Profesionálové Pá 27.11.2015 23:20-00:10

Pokud zadám nahrávku přímo z EPG, čas nahrávky je správně, ale nahrávka se naprogramuje o den později, tedy na So 28.11.2015 23:20-00:10

Pokud naprogramuji nahrávku ručně, tam již je opraveno zadání času přes půlnoc, takže to jde, nahrávka potvrdí správný den i čas, tedy Pá 27.11.2015 23:20-00:10,

v seznamu nahrávek po najetí na tuto plánovanou nahrávku je vše správně, pokud ovšem skočím na jinou plánovanou nahrávku, u této ručně programované se ukáže opět den So 28.11.2015. Jsem tedy zvědavý, kdy vlastně se to nahraje.

- v EPG, pokud prohlížím programy, se vlevo nahoře ukazuje datum programu, na který najedu. Pokud je to ale první program po půlnoci (např. dnes ČT1 00:10-01:00),

i když je to po půlnoci, datum je stále dnešní 25.11. Pokud ale přeskočím dopředu na další program a vrátím se zpět, už je datum správně.

 

Přihlásil jsem se i do testování, nicméně kromě mailu z 3.11, kde mi píše UPC, že mě bude informovat co dál do 14 dnů, se nic neděje. Pokud by nám nechali otestovat tento FW před vypuštěním, asi by k podobným chybám docházelo podstatně méně. To si opravdu programátoři po sobě svoji práci ani nevyzkouší? Dělat já v práci takovéhle chyby, tak tam dlouho nevydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešní aktualizaci je opět protažený obraz na televizi do výšky.Celé léto jsem se nemohla dívat na televizi než se podařila tato chyba odstranit a teď znovu.Už po včerejším mailu o aktualizaci jsem si říkala, co se zase díky nové "vychytávce" pos..e.S prominutím.Nelze být slušný.Dvakrát jsem STB restartovala a pořád stejné.Dovolat se na UPC nejde,obsazeno a když se přece jen zadaří,tak po hlášce a nyní budeme pokračovat v českém jazyce telefon odpojí.

To jsou tedy služby za ty peníze opravdu k nezaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte do Menu > Nastavení > Další Nastavení > Nastavení Scart > Poměr Stran TV a i když máte zaškrtnuto 4:3 tak na to najeďte a potvrďte OK a posléze ještě jednou OK až se vás to zeptá, jestli si přejete uložit nové nastavení. Mě to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu.Poté co odkliknu Scart a poměr stran 4.3 tak se obejví Pillarbox,Zomm,Celá obrazovka.Odkliknu Pillarbox a vrátí se to zpět k nastavení stran,znovu odkliknu na 4.3,opět Pillarbox,..... Poradíte? děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...