Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník rhoedeck

Zdravím,

objevil jsem zajímavou vychytávku. Když si chci nastavit manuální nahrávání (ne přes EPG) třeba na další den, ale čas je nižší než aktuální, tak to nejde potvrdit a tudíž ani zadat. Třeba teď 12.8. v 14:09 chci nastavit nahrávání na 13.8. v 8:00 a mám smůlu, musím to nastavit až bude aktuální čas nižší než plánovaný, nezávisle na datu.

Jaké máte zkušenosti s nahráváním dvou různých pořadů jdoucích ihned za sebou (přes EPG)? Nahrají se oba ok, když jsou nastaveny dřívější začátky a pozdější konce nahrávání? Zkoušel jsem to, ale nějak se nezdařilo, buď se nahrál pouze první nebo žádný.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Zdravim mate nekdo zkusenost s tou aktualizaci na kaon sa700, myslom tu opravu chyb. Jelikoz jsem zadnou aktualizaci neprovadela ani nepotvrzovala a zacaly me sami od sebe normalne slapat programy tim myslim to prepinani 4:3 a 16:9 ze uz to zustava i po prepnuti programu? Ale nevim co dal se me aktualizovalo jelikoz uz to vypada vse stejne. Potrbovala bych se zbavit toho infa pri prepnuti programu to me nejde vypnout, na to je take aktualizace? Dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho vypnutí Infa při přepnutí programů by mělo fungovat Menu > Nastavení > Vlastnosti > Zobrazení nabídky programu dát na Vyp. Bohužel to, alespoň mně, nefunguje a po této volbě drží Info na obrazovce jak helvétská víra a ne a ne zmizet. Jediná rada je tak nastavit tento interval na 2 sekundy, což se dá vydržet, a potom to zmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Bohuzel me to nefunguje vubec. Vzdy se to vrati na tech 5 sek. A ohledne toho obrazu 4:3 a 16:9 jsem zjistila ze to drzi jen kdyz je stb zapnutej, alejakmile se vypne uplne nebo na ten rychly start tak se to zase vrati a obraz je roztahnutej takze nejaka nepovedena aktualizace. A nevite nekdo, kdyz je treba pulka filmu uz pryc jak ho sledovat od zacatku? .Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Elwanelyn

Zdar borci. Takže po upgradu.....se mi pořád zapíná (vydrží chvilku obraz) a pak zase vypne televize a tohle to dělá do aleluja...co s tím? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Také jsem pozoroval. Ono je to spojeno s restartem. V UPC patrně neumějí implementovat vyhledávání aktualizací jinak, než restartem...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brumlazevcelina

Zdravím, nemáte prosím někdo nápad, jak vyřešit tento problém ? Po aktualizaci KAONu KCF-SA700 na Horizon se nám začala v noci sama zapínat televize.

Set top box se vždycky mezi 3. a 4. hodinou ranní zapne a začne to hrát. STB neraguje na ovladač, ani když vypneme hlavní vypínač, musí se to natvrdo vyrvat ze zdi.

Absolutně netušim, co s tim , nenapadá Vás něco ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Tak dnešní aktualizace opravila problém nastavení obrazu 4:3. Už si to pamatuje a nastavení zůstává. Ale přišla další rána nefunguje zvuk u filmů ve videotéce. Vyzkoušel jsem filmů asi 10 prostě zvuk nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...