Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

...pokut si ho ...USB datoví zařízeni...Freskami... pokut se rozšíří.. .
OMG, člověče, nechceš si proboha zopakovat češtinu z nějaké 5.třídy základní školy? Toto je naprosto otřesný projev dospělého člověka! Chápu vynechávání diakritiky, to dělám i já, ale takové hrubky, chybějící interpunkce se ztrátou smyslu vět, to se tak často skutečně nevidí :-( Nechápu, jak ti někdo může vůbec rozumět...

Omlouvám se za OT.

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Já to psal už mockrát.Jenže těžko si může zopakovat češtinu z 5. třídy,když se do ní ani nedostal.Alespoň by to ale mohl někdo z UPC po něm opravit,když už tady za ně kope...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pánové, respektujte Pravidla fóra, bod č. 10.

U mnoha příspěvků občas vstávám ze židle a pláču na současnou úrovní českého vzdělávacího systému, nicméně se nad tím snažím přenášet... Tedy alespoň u diskutujících, kteří mají k danému problému co říci (něco málo) a k nim lada-vir určitě patří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi nastavit formát obrazu.Dřív byly pořady,nebo filmy ve formátu 4:3 klasicky i v TV-- 4:3.Tzn černý pruhy na bokách.

A ty,co byly 16:9,tak byly přes celou obrazovku.

Ale teď se obraz roztáhne na celou obrazovku 16:9--no hrůza. Ty široký obličeje a všechno ostatní.Máte nejaký zkušenosti,jak to upravit,nebo je to chyba nového sw.

Díky.Lůďa

Viz. asi 10 příspěvků v tomto tématu. Přenastavit to jde pro aktuáně sledovaný kanál, ale po přepnutí/vypnutí dojde k zahození nového nastavení a zase se to musí nastavovat znovu. Je to chyba aktuálního FW, prý by se to mělo opravit další aktualizací.

 

...takže bohužel ani aktualizace nepomohla a řeším formát obrazu také i nadále. Uvažuji o CAM, ale nejsem si jistá, jestli se to tím vyřeší :scratch:. To přenastavení v rámci sledovaného kanálu se dělá, prosím, jak??? :roll: Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, respektujte Pravidla fóra, bod č. 10.

U mnoha příspěvků občas vstávám ze židle a pláču na současnou úrovní českého vzdělávacího systému, nicméně se nad tím snažím přenášet... Tedy alespoň u diskutujících, kteří mají k danému problému co říci (něco málo) a k nim lada-vir určitě patří

To mi vysvětli,co mi může říct k tématu skoro negramotná osoba??A proč nevstáváš ze židle,když je navíc k tomu i občas arogantní?Navíc příspěvky typu " podej výpověď, najdi si jiného providera atd. a to i od jiných přispěvatelů(např. Marek-26,nebo YABAKA) jsou taky fakt velmi přínosné,že?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi nastavit formát obrazu.Dřív byly pořady,nebo filmy ve formátu 4:3 klasicky i v TV-- 4:3.Tzn černý pruhy na bokách.

A ty,co byly 16:9,tak byly přes celou obrazovku.

Ale teď se obraz roztáhne na celou obrazovku 16:9--no hrůza. Ty široký obličeje a všechno ostatní.Máte nejaký zkušenosti,jak to upravit,nebo je to chyba nového sw.

Díky.Lůďa

Viz. asi 10 příspěvků v tomto tématu. Přenastavit to jde pro aktuáně sledovaný kanál, ale po přepnutí/vypnutí dojde k zahození nového nastavení a zase se to musí nastavovat znovu. Je to chyba aktuálního FW, prý by se to mělo opravit další aktualizací.

 

...takže bohužel ani aktualizace nepomohla a řeším formát obrazu také i nadále. Uvažuji o CAM, ale nejsem si jistá, jestli se to tím vyřeší :scratch:. To přenastavení v rámci sledovaného kanálu se dělá, prosím, jak??? :roll: Děkuji...

 

...ještě poznatek z předešlých reakcí:- "no maji totiž problém lidi co maji starší TV a jsou pres scart a chtejí obraz 4:3 to je na nove přes HDMI 16:9 to pojede"... Tak tato varianta chybí! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitas1111

Dobrý den. Po aktualizaci KAONu KCF-SA700 na Horizon se mi začal v noci sám zapínat STB.

Set top box se vždycky před 3. hodinou ranní zapne a začne to hrát. STB neraguje na ovladač, musim ho odpojit od napajeni.

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

vitas1111: doporučuji pozvat exorcistu. Obvykle poradí v kostele. I předměty mohou být posedlé! Ale jinak dobrej námět do nějakého hororu :-) ještě bys mohl v noci začít slyšet hlasy a kroky :-D nějaký to jemný pohlazení po vlasech,...

 

Teď vážně - asi jediná možnost je tovární nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...