Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Souhlas. Zvuk nejede, je to bordel. To už ani jinak napsat nelze.

 

Jinak jsem si všiml, že když v MyPrime zvolíte u filmu nebo epizody seriálu INFO, tak se vám zobrazí do kdy bude ve Videotéce k dispozici. Pokud by tedy někdo chtěl sjet všechny díly Perníkového táty, tak už aby začal, protože jsou k dispozici jen do 31. srpna 2015. Vlastně vzhledem k tomu, že nejede zvuk, tak je to beztak jedno. :scratch:

 

Já o tom dřív nevěděl, takže jsem si před měsícem myslel, že se podívám na Vražedná práva až na to budu mít náladu. A když byla nálada, tak už bohužel nebyl seriál na MyPrime. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Mam LCD a na nekterych stanicich je obraz po cele obrazovce a v poradku ale treba u Spectrum Home je obraz s hornim a dolnim cernym pruhem. Rekl bych ze to je spatne a i pohledem je videt ze by to chtelo roztahnout. Jen se me nedari toho dosahnout, muzete me prosim poradit. Dekuji

 

Edit: Upoutavky jsou zobrazenu v poradku tak to tak asi ma byt. Ale me se to nezda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Zdravim, tak jsem vcera mela poradnou aktualizaci na opravu tech nesmyslu a "zatim" vse dobre az nato ze info porad nejde vypnout a na cteni kdo ma mensi obrazovku aby si bral lupu. Jinak jsem stale neprisla na to jak si pustit film od zacatku kdyz prepnu program, muzu ho sledovat jen od toho prepnuti. Poradite nekdo? Jestli to vubec jde sledovat od zacatku. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po včerejší aktualizaci .Opět tam mají chybu program KINO Barrandov v SD verzi má název písnička .A program písnička má název rezerva. Jediný co je dobrý je ,že konečně vrátili úplné vypnutí nesvítí ti hodiny v ECO režimu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Zdravim, tak jsem vcera mela poradnou aktualizaci na opravu tech nesmyslu a "zatim" vse dobre az nato ze info porad nejde vypnout a na cteni kdo ma mensi obrazovku aby si bral lupu. Jinak jsem stale neprisla na to jak si pustit film od zacatku kdyz prepnu program, muzu ho sledovat jen od toho prepnuti. Poradite nekdo? Jestli to vubec jde sledovat od zacatku. Dekuji

 

Film po přepnutí od začátku nejde sledovat, teda pokut si film nenahráváte a to stejně tento box neumožňuje tak že ne.

Timeshift který by to umožňoval funguje jen na programu na který se koukáte a to ještě je potřeba si ho po přepnutí na program aktivovat to znamená že se půjde vrátit max do místa kde se timeshift aktioval a netuším teda ještě zda je záznam nějak omezen časem nebo jen místem na disku tak že např po 3 hodinách se vráti o 3 hodiny zpět jestli jde nebo jen např o hodinu.

Něco co by tomu co chcete bylo podobné je u tohoto STB zatím nepřístupné a je jen u velkého boxu a to je Videoarchív, ale ten ještě také není až tak dokonalí = jde jen o par programů tuším že českých a to ještě ne všeho co na nich běží přes celí den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Je to STB, který umožňuje nahrávat sledovaný program (nebo 1 program při uspaném STB, sledování jiné nahrávky, videoteky - má jen jeden tuner)

Timeshift pokut si ho aktivujes. Samozřejmě vše za předpokladu že más připojené vlastní USB datoví zařízeni - Fleska funguje ale nedoporucuje se lepší je USB disk do spotřeby 0,5A to je cca disk do 500Gb.

 

Díky novému rozhraní horizont se jeho možnosti mohou měnit a přibývat jeho možnosti jak už jsme psal např Videoarchív pokut se rozšíří a v budoucnu i snad tento box ho bude umožňovat tak by něco z toho co jsi chtěl bude možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
...pokut si ho ...USB datoví zařízeni...Freskami... pokut se rozšíří.. .
OMG, člověče, nechceš si proboha zopakovat češtinu z nějaké 5.třídy základní školy? Toto je naprosto otřesný projev dospělého člověka! Chápu vynechávání diakritiky, to dělám i já, ale takové hrubky, chybějící interpunkce se ztrátou smyslu vět, to se tak často skutečně nevidí :-( Nechápu, jak ti někdo může vůbec rozumět...

Omlouvám se za OT.

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...