Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Plný souhlas.

 

Marně hledám slibované zlepšení.

 

Jsem rozhodnutý zrušit STB a přejít na CA modul - ale ačkoliv mám pronájem STB v ceně služby, tak u CA modulu po mně budou chtít 70,- Kč za pronájem...

 

Opravdu služby zákazníkům....

Podívejte se na fakturu, jak je to s pronájmem v ceně služby :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To asi ne, tam se ani bez zapíchnuteho USB nedostanu. Nejdřív jsem myslel na nějaké anomálie v síti, ale těch deset minut a samovypnutí do toho nějak nesedí...

Ale díky za hint.

 

Podívej se do plánu nahrávek, jestli tam není něco pravidelného. Ale i tak, že by si to něco vymyslelo samo? :o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Plný souhlas.

 

Marně hledám slibované zlepšení.

 

Jsem rozhodnutý zrušit STB a přejít na CA modul - ale ačkoliv mám pronájem STB v ceně služby, tak u CA modulu po mně budou chtít 70,- Kč za pronájem...

 

Opravdu služby zákazníkům....

Podívejte se na fakturu, jak je to s pronájmem v ceně služby :)

 

Mám účtovaný pronájem a pak tam je balíčková sleva. Celková cena je ta, co byla deklarovaná, při objednávání služby. Doufám, že s CA to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
Nejdřív jsem myslel na nějaké anomálie v síti, ale těch deset minut a samovypnutí do toho nějak nesedí...
Tak možná že se zapne kvůli vyhledávání aktualizací FW...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Zdravím,

po upgrade jsem zklamaný.

Nepřehledné , zoufalá práce s oblíbenými kanály , pro starší lidi (moje mamka 65) nepoužitelné.

 

:-(

Jsem také zklamaná, špatné, nepřehledné, úplná změna na dálkovém ovládání se velmi plete a úplně nejhorší používání teletextu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak mně naštěstí televize formát 4:3 drží a STB konečně shapuje správně, nicméně přibyla velmi zajímavá vlastnost.

Každé ráno 3:10 se ten krám zapne, probudí televizi a po deseti minutách se sám vypne...Občas zapomenu vypnout TV narvrdo, takže pak ranní vstávání stojí za to...[/quote

To jsem strašně ráda,že jste to sem napsal.Protože mně se v noci televize taky sama zapnula.Bože,to byl úlek.A ještě mi to nechce nikod věřit.

Zahřívá se někomu neúměrně STB? Já teprve teď poté co se zlepšilo fomátování televize a dá se na ni koukat,že ten STB přímo hoří.Přitom je volně,odnikud jej nic nestíní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...