Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník
tvfreak.cz rok 2103!!!

 

Všichni zákazníci UPC v Holandsku obdrželi dopis, v němž společnost slibuje "lepší televizní zážitek". Kromě úpravy softwaru má jít o rychlejší navigaci, lepší strukturu menu a nový dálkový ovladač s více tlačítky, který usnadní přístup k vybraným službám bez potřeby se k nim složitě proklikávat. Řada funkcí bude nově přístupná na zmáčknutí jediného tlačítka. Všechny multimediální boxy Horizon budou automaticky na dálku aktualizovány.

http://

http://digiroom.digizone.cz/clanky/upc- ... -software/

 

Docela mne potesili ze nelzou jen nam :)

 

 

Teda ty jsi tupec, proč sem dáváš článek z roku 2013?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník S_C

Tak dnes proběhla aktualizace a výsledky jsou následující:

 

1. STB stále není schopen detekovat poměr u programů vysílajících 4:3 a roztahuje obraz (testováno přes HDMI), žádné nastavení to nespraví. Před upgradem na Horizon software to Kaon uměl bezchybně a automaticky správně přepínal poměry.

 

2. Listování v programech je stále příšerné, bez jediné změny, úvodní výpis (po zmáčknutí šipky) zobrazuje opět jen všechny programy a neumí zobrazit oblíbené. Pro oblíbené je stále nutné zmáčknout OK a pak jako slabomyslný listovat po jednom kanálu, nebo si pamatovat číslo programu.

 

3. Přibyl hodně nepříjemný bug - při listování v oblíbených (po zmáčknutí OK) se při rychlém listování a delším podržení šipky seznam oblíbených sám od sebe přepne do úvodního výpisu všech programů.

 

4. Rychlost přepínání programů je stejná, teď navíc okořeněná chybou nechtěného skákání z výpisu oblíbených do seznamu všech programů.

 

UPC si nejspíš dělá legraci, jiné vysvětlení nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Plný souhlas.

 

Marně hledám slibované zlepšení.

 

Jsem rozhodnutý zrušit STB a přejít na CA modul - ale ačkoliv mám pronájem STB v ceně služby, tak u CA modulu po mně budou chtít 70,- Kč za pronájem...

 

Opravdu služby zákazníkům....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
tvfreak.cz rok 2103!!!

Teda ty jsi tupec, proč sem dáváš článek z roku 2013?!

 

Nevim kdo je natvrdly, jednak je to v hlavicce (ze je to z roku 2013) a jednak jsem to sem dal pro to, ze se opakuje stejna situace po temer 2 letech, nejsi ty od UPC ? ti to taky za ty dva roky nebyli schopni pochopit a vyvarovat se podobnych excesu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

"Možnost přepnutí formátu zobrazení na 16:9 nebo 4:3 i pro připojení přes SCART kabel" aktuálně funguje (na 4:3 CRT) tak, že:

- při volbě 4:3 přístroj bez ohledu na obsah trvale přepíná TV (signalizace po SCARTu) do 16:9,

- zatímco při volbě 16:9 přepne TV pouze jednou při výběru v menu, a po vypnutí a zapnutí už ji nepřepíná.

V obou případech, pokud se vysílá v 16:9, přístroj digitálně upravuje obraz do formátu 4:3 letterboxem, což v případě volby "4:3" znamená double letterbox a placaté xichty. :roll:

 

Jakou hmotu asi měl v hlavě ten, kdo to programoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak mně naštěstí televize formát 4:3 drží a STB konečně shapuje správně, nicméně přibyla velmi zajímavá vlastnost.

Každé ráno 3:10 se ten krám zapne, probudí televizi a po deseti minutách se sám vypne...Občas zapomenu vypnout TV narvrdo, takže pak ranní vstávání stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak jsem nakonec musel nastavit STB do továrního nastavení - sice jsem přišel o veškeré nastavení programů, ale aspoň se mi srovnal poměr stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...