Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

1) netuším na co více oblíbených - seřazených programů.

Kdo nevyzkoušel, nepochopí.

Na uživatele lada-vir vůbec nereaguj. Je to placený provokatér UPC, který tady má obhajovat neobhajitelné, takže musí psát to, co píše. Jinak by se na něj v tomhle případě přesně hodilo rčení: "Když něco nevíš, raději mlč. Můžeš zachovat alespoň zdání inteligence" ;-)

 

7) není problém aktualizace HD běžej v pohodě
jaké aktualizace?

Kromě výše napsaného je to taky hotetot, který ještě neslyšel o interpunkci, proto většina jeho výplodů není moc srozumitelná. Takovýmto exotům se na většině fór obvykle odpovídá frází "Nerozumím řeči tvého kmene".

Před "HD" měla být čárka, pak to začne dávat trochu smysl.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rteP

Upřesnění pro lada-vir » úte, 21.7.2015, 10:46 :

add 3 ) místo TV mělo být stb. Takto to prostě neumí. Používal jsem pro nahrávání na DVD rekordér. Například více pořadů za sebou ( např. pro děti aby byl pokoj - Hrajeme s Alim / Re-Play / Aplikace na COOL , ale i jiné). Na DVD mám např. lepší možnosti pro posun vysílání atd. takže přehrávání je potom pohodlnější.

add 4 ) Je to doba toho vodorovného informačního panelu, kde je napsané např. co se vysílá.

A narážky na další body můžu okomentovat tak, že pokud to někdo nepoužívá a nepotřebuje, tak to neznamená, že to jinému zase vyhovuje a zhusta to využívá. Já např. nebudu nikoho shazovat tím, že si nenastavuje manuálně nahrávání a používá výhradně epg. Bohužel mám pocit a myslím si že oprávněný, že takto uvažují ti, kteří takovéto nedodělky pouští na světlo boží. Tím spíše, že předchozí verze takto fungovali a nevidím důvod, proč by to nemohlo pokračovat dál, s tím že další možnosti se přidají.

Díky ostatním diskutujícím např. Marušce aj., že za mě vysvětlili mé pohnutky a já tady jenom přidávám své doplnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

3) no teď DVD recorder nepotřebuješ, můžeš nahrávat přimo na externi disk,

Nahrávám např 24hodin na Cool TV a jdou dva díli za sebou a je promě lepsi nahrát každý zvlášť pak mohu kouknout na jedne díl a pak na druhý, ale jestli chceš nahrát všechny 3 programy v jednom za sebou (prostě od 20:00 do 24:00) tak i to umí STB včetně naplánování aby to pravidelně nahrával co den, nebo týden.

Už jsme to tu někde někomu popisoval že jde nastavit ne jen dle EPG ale i dle datumu / času a opakovní

4) stejně jako ukládání 4/3 problém který odstraní update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

3) no teď DVD recorder nepotřebuješ, můžeš nahrávat přimo na externi disk

 

Ale když si chce nahrávky uchovat, bude DVD recorder potřebovat - po poslední aktualizaci jdou na PC archivovat

jen volně šířené programy (v HD jen CT1,2, Prima a Barrandov), ostatní jsou kódované.

Nebo je mám kódované jen já, a jen já si je chci archivovat v PC?

Docela mě překvapuje, že se ještě nikdo na moji prosbu o test neozval. Všichni nahrávky necháváte na původním disku?

Nebo máte všichni ještě externí STB mimo UPC (technisat apod.?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No jde o to ze toto není chyba, STB funguje v tomto případě jak má. Nahrávat můžeš a sledovat také, to že to chceš nahrávat do PC aď už stím pak dělat cokoliv a je to zakódované tak to je OK. Nebo u originálních DVD si také stěžuješ že je tam ochrana proti kopírování ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

To sice chápu, ale předešlá verze FW to umožňovala bez problémů....

A nesrovnávej s originál DVD - i u něj si (pokud ho mám koupený) si pro vlastní potřebu mohu udělat kopii.

A TV příjem si platím (a ne málo), takže nevidím důvod, proč bych si nemohl kopii pro vlastní potřebu udělat.

Navíc DVD rekordéry a některé STB to umožňují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Sorry že rejpu, ale ze zakoupené kopie DVD si kopii udělat nesmíš, pokud obsahuje DRM (§43 AutZ), a to standardně obsahují všechny DVD (CSS). Zato si smíš udělat kopii téhož z uložto, protože tam žádné DRM nemaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Ve streamu jsou asi přiloženy nějaké příznaky. Specifikaci neznám, nevím tedy konkrétně co tam je a jak se to má interpretovat. Navíc je celý stream šifrovaný a o dešifrování se stará CI modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...