Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

O jaký náklady se přesně jedná? Jestli odejdeš, tak klidně ten jeden kaon od tebe odkoupím ;)

 

Jinak, jestli si myslíš, že to je někde jinak, tak každý provider, co nabízí i TV má svoje mouchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Dva měsíce netrpělivě čekám, zda se někomu podaří vrátit Kaon do původního stavu a odvrhnout tu hrůzu, zvanou HORIZON. Víte-li jak, napište prosím, podle fóra zdaleka nejsem sám, kdo na to čeká. Mám 2 zařízení Kaon, na jednom se stále upgrade bráním a zatím sledujeme raději TV na přístroji, který má původní software. UPC zajímají pouze včas zaplacené poplatky, technická (opravdu technická!?) podpora odpovídá pouze naučenými větami, ostatně co čekat od call centra. :evil:

Tak odejdi, nikdo tě přece nedrží. Počkat, že bys neměl ke komu jinýmu odejít? :-)

Možná v Praze ano, ale u nás velký výběr k odchodu není, navíc se jedná i o náklady. Mám 3 settopboxy, dva zakoupené a ty díky systému UPC jsou jinde nepoužitelné. Ovšem styl odpovědi napovídá, že jde oo někoho od UPC, takže adresu tohoto fóra, které jsem si myslel že by mohlo někomu pomoct, definitivně smažu z odkazů. Čau!!!

 

Pokud by jsi chtě prodávat, tak napiš do SZ. Chci si zřizovat UPC a tak bych měl zájem aj o ty dva kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou, že jsou s novým rozhraním Horizon problémy. Příští týden bychom měli vypustit opravnou aktualizaci, která většinu zmíněných chyb opraví. Věřím, že po aktualizaci bude opět vše funkční a vy si budete moci užívat plnohodnotných výhod nového prostředí Horizon. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou, že jsou s novým rozhraním Horizon problémy. Příští týden bychom měli vypustit opravnou aktualizaci, která většinu zmíněných chyb opraví. Věřím, že po aktualizaci bude opět vše funkční a vy si budete moci užívat plnohodnotných výhod nového prostředí Horizon. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

 

Může někdo potvrdit, zda se nejedná o srandu? Nikde jsem tohle nemohl najít na poradně UPC. Kdyby problémy přiznali, s*ali by si jen na hlavu.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou, že jsou s novým rozhraním Horizon problémy. Příští týden bychom měli vypustit opravnou aktualizaci, která většinu zmíněných chyb opraví. Věřím, že po aktualizaci bude opět vše funkční a vy si budete moci užívat plnohodnotných výhod nového prostředí Horizon. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

Do konce tohoto měsíce vypustíme opravnou aktualizaci, která většinu zmíněných chyb opraví. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

 

už to začíná nejdříve příští týden a teď na konci měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravdou, že jsou s novým rozhraním Horizon problémy. Příští týden bychom měli vypustit opravnou aktualizaci, která většinu zmíněných chyb opraví. Věřím, že po aktualizaci bude opět vše funkční a vy si budete moci užívat plnohodnotných výhod nového prostředí Horizon. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

 

Může někdo potvrdit, zda se nejedná o srandu? Nikde jsem tohle nemohl najít na poradně UPC. Kdyby problémy přiznali, s*ali by si jen na hlavu.

 

Nevím jak ty, ale já mám ten balast doma. Když se podíváš na jejich zeď, všichni si stěžují, když se podíváš sem, všichni si stěžují. Je mi 100x milejší, když napíše, jak to je, než kdyby nám nutil nějaké naučené dokola opakující se nesmysli. Jak je ten jejich Horizon užasný atd. To by mě akorát ještě víc nasr****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...