Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo
Nikde se tam nemluví o tom, zda ten modul má být do prodeje či pronájmu. pronájem běží stále dále.

 

.

Prasárnou bych to nenazýval. Stránky jsou přeci jen marketingový nástroj a když se UPC rozhodne upřednostnit nějaké zařízení na úkor jiného, je to jeho rozhodnutí.

 

Chápu Marku, že kopeš za UPC, a přiznat, že mají do serioznosti dost daleko je pro tebe těžké a veřejně už přímo nemožné, nicméně je to fakt o kterém nelze pochybovat. Ani marketing slušné firmy nelže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do serv. menu jsem se dostal tak, ze jsem dal aktualizaci a odpojil antenu, je tam moznost OTA, HTTP, NFS, ale at nastavim co nastavim, pri rebootu to rve ze to nema pripojenou antenu a vrati se to zpatky na OTA, tak patrne jedina moznost , vyrobit si NFS nebo HTTP server,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku OT,

kdyz jsem volal na UPC , tak se ozvala hlaska , kdo volate kuli novemu fw Horizon, zmacknete tlacitko 5, nacez se ozvalo, jste 11ty v poradi :D takze asi si opravdu nestezuje jen 5 lidi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no tak k tomu zase jen taková úměra: čím více lidí si tady (i jinde) začíná na nový fw stěžovat,tím méně jich ho stále obhajuje

...a mají na to právo si stěžovat,protože UPC neposkytuje žádnou charitu,ale placené služby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...