Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Oblíbené se nastaví:

pusť nějaký program (třeba ČT1) a stiskni 2x OK na ovladači. Z menu rychlé volby vyber Zapnout prohlížení oblíbených (nebo tak nějak se to jmenuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zbyna1

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tady není někdo, komu STB po aktualizaci na Horizon také hlásí chybu (obrácená)6AON, případně nevíte, co s tím. Ze začátku mi pomohl vypnutí a zapnutí STB z elektřiny, ale teď už ani to. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ještě pár věcí mi vadí (nebo jdou nějak nastavit?)

- nelze při programování nahrávky vybrat Nahrávat týdně

- nelze při programování vybrat nebo upravit svůj čas nahrávání (jen upravit o něco začátek a konec nahrávky)

- není funkční žluté tlačítko seznam naprogramovaného nahrávání (jde to jen přes menu)

- nezjistil jsem, kde se ukazuje kvalita a síla signálu

- EPG mám ode dneška jen do pondělí (Barrandov,Nova cinema, Prima .. není)

- cca o 1/3 slabší zvuk

 

A dejte si pozor při formátování disku - seznam plánovaného nahrávání se ukládá nelogicky na externí disk (soubor recordings),

pokud zformátujete disk, přijdete o celé naprogramované nahrávání!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Nahrvky tydne (frekvence) jdou nastavovat stejne tak cas, pravje tam jde nastavit opakovni

Menu-Knihovna-plan nahravek -sipka do prava- ok

A tam vse nastavis dle potreby

Sila signlu je přístupn jen v servisnim menu

EPG mam min do stredz dal me to nebavilo rolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rhoedeck

Zdravim,

obvykle na fora nepisu, neb se povazuji za celkem trpeliveho a nenarocneho cloveka, ale to co se deje po aktualizaci UPC settop boxu Kaon 700 se mi uz nezda standardni. Prosim o informaci, zda se vam tyto problemy objevuji take (chyba je ve firmware), prip. ze ne budu hledat chybu u sebe.

1) pokud je nastaven vystup ze stb na 720p (mam pouze HD TV - plazma LG) tak se prevazne HD programy sekaji/trhaji. Po prenastaveni na 1080 je vse ok, az na to ze obraz je trochu horší (novou tv si kupovat zatim nehodlam)

2) obcas po zapnutí stb je obraz na tv dozelena, pomuze az odpojeni a znovu pripojeni hdmi kabelu

3) co me ale stve nejvice je zaseknuti stb, ze na nic nereaguje, musim ho vytahnout z napajeni. Stava se to prevazne pri nahravani poradu na ext. hdd pres usb port. Nekdy se porad nahraje cely, nekdy pouze cast (z napajeni ho vytahuji az v dobe, kdy uz nahravani neprobiha). Na stb sviti pouze cas, pri stisku on/off na DO se nic nedeje, jen blika zelena dioda podle stisku.

4) menu a ovladani mi pripada zpomalene, jako kdyby hw kaona proste nemel na novy fw dostatecny vykon.

 

Dekuji za odezvu

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doja
Doja >

 

Pokud máte TV připojenou pomocí SCART tak jděte do Menu > Nastavení > Další nastavení > Nastavení Scart > Barevný výstup a změňte "RGB + CVBS" pouze na "CVBS". Na jas to má velký vliv.

 

Děkuji, pomohlo to, jas se snížil, ale kvalita obrazu se trochu zhoršila. Ale aspoň se na to dá již koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
Nahrvky tydne (frekvence) jdou nastavovat stejne tak cas, pravje tam jde nastavit opakovni

Menu-Knihovna-plan nahravek -sipka do prava- ok

A tam vse nastavis dle potreby

Sila signlu je přístupn jen v servisnim menu

EPG mam min do stredz dal me to nebavilo rolovat

 

Díky za radu - jde to (ale u starého fw to bylo praktičtější, šel upravit i stávající plán, což tady nejde).

EPG - i po restartu mám stále do úterý, dopředu se dá zrychleně listovat po dnech dvojitými šipkami, nemusíš rolovat po hodinách

Jak se dostanu do servisního menu?

Ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No toto menu není přístupné proto aby tam každý nelezl

QJ6jy.th.jpg

 

 

Navíc problém je v tom že ne každej se v tom orientuje a pak když na to koukne např paní tak pak technikovy tvrdí že má špatný signál. Což se často stávalo u stb kde se toto ukazovalo u každého programu navíc když je tam i jak sila tak kvalita signlu. Ono když ti STB některý hlásí hlásí signál třeba 25% a kvalita 85% tak pak jedno zaseknutí - rozkostičkování k tomu přisuzuje. A pak by technik vozil STB za par stovek pro měření a ne měřky za nekolik 10 tisíc ne-li stovek.

STB měření je jen orientační a ne každej STB ukáže stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...