Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník petroff
Mám Kaon a nahrávám na HDD, kde mám pro nahrávky vyhrazen 2 svazek. Po upgrade na Horizon lze přehrávat jen věci kt, nejsou ve složkách a vůbec nelze nahrávat (nabídne to FORMAT) ==> chybí funkce nastavení PVR na Svazek2. Chtěl bych to vrátit => funguje obnova =Tovární nastavení ???
Nahrávky Vám zůstanou zachovány i po převedení na nové menu (uživatelské prostředí). Nicméně pokud budete chtít nahrát nový pořad po převedení na nové uživatelské prostředí, budete vyzváni k přeformátování Vašeho hard disku a veškeré nahrávky z období před převedením budou smazány.

 

PS.: jediná možnost je nahrávky stáhnout do PC, jinak o ně přijdeš.

Vím, že u původního SW Kaonu byly nahrávky na HDD čitelné v PC, daly se zkopírovat a mazat (ty, které mbox ze záhadného důvodu považoval za smazané, ale fyzicky existovaly a zabíraly místo...)

Ale co si počít s tím novým Horizon "zázrakem" ? Flashka zformátovaná v PC je v mboxu "požádaná" o FORMAT a naopak - flashka z mboxu(s nahrávkou) se v PC jeví jako nenaformátovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem četl na irských a německých fórech, tak nahrávky v prostředí Horizon jsou pouze uložené kódované transportní proudy ve formátu RAW. Takže i kdyby se vám je podařilo do PC zkopírovat, tak je ani nepřehrajete, ani nepřevedete do nějakého použitelného video formátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V
Neumí tu flešku přečíst ani Diskinternals Linuxreader? Zkoušel jste už někdo nahrávky s novým FW stahovat do PC?
Jde to, detekovalo se to jako EXT4 a nahrávka byla ve formátu TS, přehratelná v mpc-hc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Ano Brno take. Na co se me nedari prijit je pas programu-na kruhovem ovladaci sipka nahoru a dolu. Vidim seznam vseho ale ja bych rad jen seznam oblibenych programu. Jestli to jde nekde nastavit. A pak co me chyby tak zmena hlasiotosti pro zmenu na sipkach vlevo a vpravo. Hlasitost je ted tlacitka oznacena plus a minus. Jen nemaji graficky piktogram na obrazovce, ze se neco meni je videt pouze podle blikajici led na settoboxu. Obcas se stane ze clovek nemiri na stb primo, chce televizi stisit a tak se ridil tim co videl da obrazovce. Ted neuvidi nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petroff

Nemáte někdo zjištěné, jaká minim.rychlost čtení/zápisu dat na HDD je nutná, aby při pozastavení živého vysílání HD kanálů (obzvláště sport.přenosy) se obraz "nesekal" ?

Zatím - před nákupem nového ext.disku - jsem zkoušel akorát normální nahrávání na 16G flasku; u ní HD nahrávka buď normálně jede / nebo se pozastaví na 10-30sec (o režim PAUSE jsem se ani nepokoušel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...