Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

To neni plnohodnotny TimeShift. Ve starsi verzi kdyz jsem nekam odesel tak sem si to vratil a v nastaveni sis dokonce nastavil jak daleko chces nechat zacatek. Az 120min zpetne od prepnuti kanalu. Takze kdykoli nekam pujdu a ze strachu ze mi neco ujde, tak musim pauzovat???? A co treba ZPRAVY TV, kdyz neco preslechnu prehlidnu (nepauzuju) tak uz se to nedovim hned. To neni TimeShift toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

To zase byl problém ale v tom že odchází HDD to bude asi důvod proč se od toho upustilo, netuším já mám i DVR PVRko které toto má že se furt vše nahrává a za poslední rok jsme ho 5x měnil, ztoho 3x protože odešel disk hold už nejsou nejnovější a po těch x rocích či jak se staré dodávají disk začne vykazovat chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moment!!!! :))

To je vtip???? HDD se nicil v pripade pouzivani , takze kdyz sem se dival na TV nebo nahraval. ALE!!! pozor.

Nyni, abych nemusel cekat minutu na nabehnuti Setu na rezim ECO, tak v RychlimStartu, bezi ted HDD nonstop! 24/7 !!!

Takze neupustili z toho ale zhorsili to. ECO odmitam, tech par korun za elektriku me nezabije. Odmitam cekat na Start. Jsme v 21 stileti. Predtim nabihal dlouho asi 10sec ale ted je to fakt dlouhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze disku nevadi ze se toci,ale ten permanentni zapis na nej v pripade timeshiftu. a u usb hdd zalezi na typu, nektere se prestanou po chvili tocit, jine se toci stale (neprisel jsem na to, jak pri koupi disku zjistit, jestli se uspavat bude nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

HDD hlavně vadí teplota která zvyšuje MTFB ta se samozřejme s používáním hlavně teda čtením/zápisem zvyšuje a jestli máš navíc ještě zavřený box v nějakém nevětraném boxu o to hůře. Většina lidí má připojené externí přenosný disk který je stavěný pro přenášení dat to znamená zapojit nahrát odpojit odnést připojit přehrát. Ale denodení přepisování nonstop velkého množství dat což ti sledování HD TV dnes a deně dá.

Netuším jak tobě mě se disk po par desítkách minut uspí. STB nevypínám vůbec (tech pár korun mě nezabije), ale kdyz ho vypnu tak je nastartován do těch 10s ne-li 5ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doja

Zdravím,

 

také máte po upgrade tak přesvětlený obraz (přepálený jas a kontrast)? Je to tak přesvícené, že jsou všechny světlejší scény do bíla .Nikde to nejde nastavit a na televizi to nastavit nepomáhá.

 

Doja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doja >

 

Pokud máte TV připojenou pomocí SCART tak jděte do Menu > Nastavení > Další nastavení > Nastavení Scart > Barevný výstup a změňte "RGB + CVBS" pouze na "CVBS". Na jas to má velký vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marbur75

Na Kaonu KCF-SA700 jsem si Oblíbené sice nastavil,ale dost často se to přepne zpět na Všechny programy, jde nastavit,aby Oblíbené programy zůstali stabilně aktivovaný i po vypnutí Kaonu? A Horizon GO - mám telefon Huawei g300 android 4.0.3 - do nabídky programů a filmů se dostanu,ale při spuštění mi to hlásí - Video nyní nelze přehrát (6661) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...