Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník rastakluk
Dobrý den,

nedávno mě napadlo, že bych si mohl nahrávat nějaké pořady z TV. Dostali jsme od UPC tento settopbox a zjistil jsem, že moji USB flash to vezme, naformátuje a v pohodě se dá otevřít i na PC, ale nic jsem si zatím nenahrál. Až teď před pár dny proběhl upgrade na ten horizon a chtěl jsem to vyzkoušet, zase to zformátovalo, pořad to nahrálo (i se dá v TV přehrát), ale po připojení do PC jsem zjistil, že změnili souborový formát na RAW, což Windows nepodporuje, tím pádem to z toho normálně nemůžu získat. Nakonec se mi nějakým programem povedlo to získat, ale nejde přehrát.

Takže se ptám, jde to nějak vůbec z toho dostat, nebo ne? Chci si jen nahrávat a zálohovat jeden pořad pro pozdější přehrání, nic víc. Takže bych věděl, jak na to?

Předem díky za odpověď.

 

Ahoj v počítači to nepůjde přehrát z jednoduchého důvodu, settopbox to nahraje ve speciálním formátu tak, aby se to v PC nedalo přehrát kvůli autorským právům TV stanic, to by si potom kdokoliv mohl nahrát na flashku a pak nahrát na ulož to a dál to šířit, toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fejsbůku je moc pěknej dotaz :D

Děkuji za velmi vydařenou aktualizaci STB. Krátce bych chtěl vyzvednout některé zvláště povedené věci. - nabíhá asi 4x pomaleji než před tím - uživatelské rozhraní je tak sofistikované, že ve spojení s rozložením tlačítek na ovladači zcela přesahuje moje chápání - v nepravidelných intervalech v řádu vteřin se seká obraz Doufám, že neplánujete nějaké další úpravy, které by tento vrcholný počin nějakým způsobem znehodnotily. S pozdravem Jelikož vám platím nemalé peníze, velmi vážně uvažuji, že už to asi dlouho dělat nebudu... Eddie
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I odpovědi jsou klasické.

Dobrý den Eddie, velice se Vám omlouváme za potíže spojené s aktualizací . V případě technických potíží (sekání obrazu) Vám doporučujeme kontaktovat technickou podporu na čísle 241 005 100 provolba 2 nebo přes kontaktní formulář na http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/kontakt/. Alena, UPC Facebook tým

 

UPC Česká republika Dobrý den, Eddie. Děkuji za Vaší zpětnou vazbu. Již připravujeme aktualizaci, která by měla většinu nedostatků opravit. Dostupná by měla být v řádu týdnů. Děkuji za Vaší trpělivost. David - UPC Facebook tým

před 3 h

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě že například výrobci televizorů neklesli tam, kde je UPC a zákazníkům nedodávali zboží, kde by jsme dokolečka volali technikům do Sony, Samsungu, Panasonicu, .... aby jsme se dozvěděli, co udělat, aby jsme v klidu sedli do křesla, jedním gombíkem pustili TV a normálně sledovali přístroj, tak, jak jsme zvyklí už od 50-tých let.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

A J.V píše: Jde to, detekovalo se to jako EXT4 a nahrávka byla ve formátu TS, přehratelná v mpc-hc.

 

Tak jsem sám zvědavý, až mi to cca za týden proběhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Dnes mi přestala fungovat videotéka u všeho je napsáno objednat. Službu mám v ceně. Navíc se nic ani objednat nedá. Vyskočí hláška že nastala chyba a že se omlouvají. Máte někdo podobný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Dobrý den.

Dnes mi přestala fungovat videotéka u všeho je napsáno objednat. Službu mám v ceně. Navíc se nic ani objednat nedá. Vyskočí hláška že nastala chyba a že se omlouvají. Máte někdo podobný problém.

 

Funguje , je teda pravda prvni film se me nenacetl - nepustil jen cerna obrazovka ale podruhe uz OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...