Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Kaona B_3001 mám od začátku a jediná vada pro mě bylo to, že nabíhání po prvotním zapnutí bylo dlouhé (s tím dnešním zázrakem se úplně stírá) a relativně dlouho trvalo, než skočil kanál, na který jsem přepnul. To již odstraněno.

Rozdíl mezi B_3001 a "opraveným" SA_700 je ohromně velký.

To množství tehdejších stížností a dnes - neporovnatelné.

Stížnosti technického charakteru dříve a dnes na ty "opravené" SA_700 - neporovnatelné.

Kaon 4003 jsem neměl, ale vím, že co se týče chyb byl tam oproti B_3001 velký skok. Už to šlo pěkně z kopce, tohle, co tu je dnes, to už je dno.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

tak jsme si dohledal k PVR nejaké fora:

Příspěvekod Lucio9999 » ned, 1.1.2012, 23:19

 

takisto to nie je take strašné,ale najvaic mi vadia tieto mínusy:

1)- pomalé reakcie-zapnutie stb,a potom prepínanie medzi kanálmi

2)-reštart zariadenia pri dlhšom prepínaní vaicerých kanalov,to povazujem zo strany UPC za "zločin".Pretože ked niečo nahrávate,a prístroj sa vám reštartne,tak to naserie!!!!

3)-nemoznost priechodnosti signalu pri vypnutom stboxe

4)- nelogičnosť "východiskovej doby záznamu" viewtopic.php?f=10&t=3823

 

Je to ho vlastne aj privela,na nejakú spokojnosť za 4,90.-€/mesačne :roll:

Lucio9999

 

Další

Tak jsem obdržel od UPC také tento PVR BOX KFC-B4003HCO a mohu říci že tak hrozný kousek elektroniky jsem ještě v ruce neměl..a že jich bylo!!!

Za prvé..nepřehledné menu nastavení..s tím jsem se vypořádal..

Za druhé..při vstupu do menu a zpět na obraz se vypne zvuk a musí se přístroj vypnout a zapnout pro navrácení zvuku (vyzkoušeny všechny výstupy HDMI i různá nastavení PCM, digital)..bude řešeno technikem a zřejmě chyba softwaru...

Za třetí nastavení času..nelze nastavit manuálně a čas je o hodinu později...řešeno technikem přes telefon a vyřešeno nastavením do továrního nastavení a ve správném okamžiku restartovat box.

Za čtvrté celkově pomalé reakce přístroje.

Za páté a pro mě nepřekonatelný problém..skoro nulový rozsah dálkového ovladače, neustále se musí hledat ta správná poloha a stejně to vyhrává jen přímé namíření na přístroj (vyzkoušeny všechny polohy i volně v prostoru).

Za šesté nemožnost nahrávat nebo spouštět video soubory přes USB..prý kvůli autorským právům (jak to ale dělají ostatní dvd rekordéry že??)

Za sedmé...s čímž se musí počítat je vyšší spotřeba..kolem 40W.

Za osmé v offline režimu oproti starému settop boxu nefunguje out anténní výstup na druhý televizor.

Za deváté ladění programů sice proběhne,ale úprava programů k obrazu svému lze jen přes oblíbenou položku

Osobně rád řeším problémy elektroniky,ale tento PVR box mě prostě dostal...koupit si ho sám tak ho okamžitě vracím..uvidíme jestli se dá nějak aktualizovat a problémy se vyřeší..o čemž silně pochybuji!!!

Rozmyslete si zda-li jít do HD rozlišení kvůli pár programům...dnes bych starý box neměnil.

 

No a Pan Mašek nesmí chybjet

Re: Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO

Příspěvekod Ivo Mašek » pát, 20.1.2012, 16:04

 

Tak já mám ten starší model KAONu, a jeho potíže jsem tu již popisoval. Ovšem s tím, s čím sem chodí majitelé toho nového zázraku, si tedy chrochtám, jak vynikající výrobek doma mám. Proto nevolám techniky, protože vím, že je to neopravitelné (špatně navržený hardwer) a jedinou "opravu", co technici umí, je výměna za repas (nepomohlo by mi to), nebo výměna za nový model (velmi silně bych si pohoršil!)

Také mě fascinují oficialní stránky UPC, kde vyběhne žádost o vyplnění ankety. Oni se tam ptají na to, jak jsme spokojeni s webem, jestli vypadá dobře., a tak podobně. Si připadám, že hovořím s mag*ry. Oni mají neskutečné problémy s technickou stránkou dodávaných výrobků, a místo toho, aby se ptali na takové důležité a podstatné věci, tak se ptají, jak se nám líbí web :shock: . a ještě se velmi diví, že jim odchází zákazníci a jsou ve ztrátě. neuvěřitelné!!

Uživatelský avatar

Ivo Mašek

jen škoda že ten jsem nedohledal , asi už smazáno :o)

tak že stěžovat si jde na vše nové proste lidi zvykle na svoje a nic nového jim nesmí domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Je potřeba brát v potaz to, že ten firmware je nedodělek, který pustil UPC na trh, bohužel. Ale v budoucnu se tady ty muchy určitě vyladí, tak jak bylo vždy.

 

já osobně kcf700 mám s novým firmware a nějak si na nic nestěžuju, asi jsem nenáročný zákazník :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Tohle omlouvání / vymlování se mě fakt líbí.

Ten KAON SA_700 takhle, pokud mám z doslechu, fungoval také tak. A po upgrade na Horizon také tak funguje PRO lidi? Co tu čtu a také na fejsbůku, tak nějaká chytrá hlava z toho STB udělala zmetek,

 

Naprosty souhlas, ale nejvetsi sprostarna je ze to nazyvaji vylepsenim :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a Pan Mašek nesmí chybjet

Ano, pan Mašek nesmí chybět a nebude chybět. A to se ještě pan Mašek drží hodně zpátky a zatím ještě nevydal obsáhlou zprávu ze zkušeností druhých na TVFreaku. Já vím, že tu některým lidem lezu na nervy. Budu lézt a budu psát to, co se fakt děje a jak ta zařízení po upgrade vypadají. Nebudu se vyhýbat skutečnostem a psát nějaké výmluvy a omluvy a zlehčovat problém.

To zařízení prostě po upgrade stojí za vyliž p*del a je v 21. století v Evropě NEPOUŽITELNÉ. Někdo z funkčního zařízení udělal brak a zmetek. To jsou prostě fakta. A porovnávat tu stížnosti na technický absurdistán na SA_700 se stížnostmi například na B_3001, tak to jen žasnu. Protože ty problémy kdysi s B_3001 jsou úplný nic a velká nula proti tomu, co UPC vyplivlo ohledně SA_700. To je neporovnatelné

Je mě jasný, že některá sorta lidí by nejraději slyšela, jak to hezky funguje, občas se holt něco málo pokazí, ale to je jen drobnost, atd. atd. Tak tohle tu ode mně neuslyšíte - jedině v tom případě, že to bude pravda. Ten upgrade je prostě ohromný zmetek. To se nijak okecat a zlehčit nedá.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SA 700 byl šmejd už pred upgradem, startoval 5 minut, ovládání napalici, zpracování jak za krále klacka, obraz OK

nechápu, že si lidi dobrovolně zasíraj domácnost těmahle krabičkama, když existuje CA modul, Horizon je zatim nanic (videotéka směšná, zpětné přehrávání má k O2TV hodně daleko) a ty co maj starou CRT taky nechápu, že radši odstřihnutím UPC neušetří na Full HD LED ikdyby si měli vystačit s terestrickým vysíláním. Každého věc, ale místo rozčilování je lepší konat.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to šlo z kopce už od Kaonu 4003. Ten sem nezažil, stále si držím jeho předchůdce, a vím dobře proč. Ovšem ta sedmistovka po upgrade - to je už dno. Takhle blbě na tom u UPC zatím žádný STB ještě nebyl

To je snad lepší přejít rovnou na tu "cihličku". Tam nějaké extra stížnosti, jako to je u SA_700, neslyším.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

No, kdyz jsem si dnes na digizne precetl "Kabelová televize UPC chce nabídnout klientům nahrávání na vzdálená úložiště", malem jsem omdlel. Jaka zarizeni to maji pouzivat?! Co se SA_700 tyka, vlasne naprosto souhlasim s panem Maskem. Ja sam bych rad vymenu nefunkcniho B_3001 za stejny typ. Ano, opakuji se. A stejne tak budu klidne neustale rikat, ze cihla je neprijatelna alternativa, pokud alespon nepujde oficialne mit zaroven i modem (nebo v logickem dusledku ani vic cihel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...